RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Запихали у машину з руками і ногами: у Чернівецькому ТЦК перевіряють військовослужбовців після інциденту на дорозі



Чернівецький обласний ТЦК та СП буде перевіряти дії військовослужбовців після інциденту з цивільною особою.

Про це повідомляється на офіційній фб-сторінці відомства.



Вчора у соцмережах з’явилося відео, в якому військовослужбовців Чернівецького ТК та СП заштовхують у машину чоловіка.

На відео повідомляють, що це Глибока. А чоловік, якого заштовхують у машину, просить усе знімати.

При цьому перед автівкою стоїть патрульна поліція, яка жодним чином не реагувала на інцидент.



У пресслужбі Чернівецького обласного ТЦК та СП зазначають, що на відео видно частину події, тож невідомо, що саме відбулося в даній ситуації і що передувало діям військовослужбовців.

Керівництвом Чернівецького обласного ТЦК та СП з’ясовуються обставини даного випадку та призначена перевірка.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
20-07-2023, 18:39
Коментарів 10 Переглядів 12 615

Hаписав: ., Коментарів: 0, Новин: 0, 20 липня 2023 18:50
В новині:
Тварі тцкашні, русня номер два в середині країни, сукам з тцк ноги повідривати підарасам

Hаписав: 1wt, Коментарів: 0, Новин: 0, 20 липня 2023 19:20
В новині:
Шановні військоматні гниди!!!
Коли закінчиться війна ( усі війни закінчуються) я буду вас сук гнилих пиздити щосили. Тільки ляпніть при мені що ви у війну у військоматі ховалися, готуйтеся для вас бойові дії ще попереду!!!

Hаписав: Іванка, Коментарів: 0, Новин: 0, 20 липня 2023 19:44
В новині:
Раніше сміялися як мобілізують в "ДНР", "ЛНР" та в московії, а вже більше року в Україні роблять те саме. ТЦК витягують чоловіків з районних маршруток, витягують з автомобілів, крутять і пакують пішоходів, а всі служби, які мають захищати конституційні права українців просто закривають на це очі, наче це норма. Є дуже багато відео з подібними діями ТЦК і що? Когось з ТЦК посадили за знущання і викрадення людей? Ні. А чому? Бо якщо будуть саджати представників ТЦК, то плани мобілізації не зможуть виконати? Брехня. Якщо б ТЦК робили все для мотивації чоловіків йти захищати Україну, то у ТЦК були б черги, як минулого року. А що роблять ТЦК? Багатіїв, мажорів і всіх тих, хто має "зв'язки" не чіпають, а простих чоловіків ловлять, як злочинців по місту та області і якщо зловили, то ВЛК 100% визнає, що придатний і одразу на відправку у військову частину, навіть якщо у чоловіків проблеми зі здоров'ям..

Hаписав: 1, Коментарів: 0, Новин: 0, 20 липня 2023 20:01
В новині:
Тут треба розслідувати також в першу чергу бездіяльність поліціі на незаконне затримання, або викрадення людини. Нащо нам таку поліцію утримувати на своі налоги ?!!

Hаписав: Віктор, Коментарів: 0, Новин: 0, 20 липня 2023 21:53
В новині:
На мою думку ,Йосипів ,начальник управління поліції повинен піти відставку ,після таких дій його підлеглими з поліції. А то вміють тільки роліки в тік ток знімати ,як поліція їздити на день народження до дівчинки і т.п. Під час його керування управлінням,завжди проблеми з поліцією в Черн.обл. Хабарі на постах,збиття автомобілем людей поліцією ,незаконні затримання і багато іншого.
А самі хлопці з поліціі,яки закривали на це очи,їх потрібно відіслати до бойових частин.
Також чекаємо на коментар керівника областної поліціі.

Hаписав: 1wt, Коментарів: 0, Новин: 0, 20 липня 2023 22:11
В новині:
{text}
Цитата: Віктор
На мою думку ,Йосипів ,начальник управління поліції повинен піти відставку ,після таких дій його підлеглими з поліції. А то вміють тільки роліки в тік ток знімати ,як поліція їздити на день народження до дівчинки і т.п. Під час його керування управлінням,завжди проблеми з поліцією в Черн.обл. Хабарі на постах,збиття автомобілем людей поліцією ,незаконні затримання і багато іншого.
А самі хлопці з поліціі,яки закривали на це очи,їх потрібно відіслати до бойових частин.
Також чекаємо на коментар керівника областної поліціі.

Хочеш коментар керівника поліції? На тобі:
"Іде службове розслідування...."
Полегчало? Добився справедливості?
Не будьте смішними, спочатку треба лити кров внутрішніх ворогів, а вже потім зовнішніх.

Hаписав: Гість Сергій, Коментарів: 0, Новин: 0, 20 липня 2023 22:25
В новині:
Ще нікому не вдавалося так принизити армію, як підарам з ТЦК.
Ви, герої срані, приїздіть до мене на Бахмут, я вас чекаю.

Hаписав: Саша, Коментарів: 0, Новин: 0, 20 липня 2023 23:17
В новині:
{text} тцкашні собаки викрадають людей ,б'ють як собак,що це робиться? Ті самі вороги я к російські підари,кончена поліція не реагує!!!
зеленський кончена чмо,пішов на х...й зі своїм шапіто

Hаписав: Денис, Коментарів: 0, Новин: 0, 21 липня 2023 09:41
В новині:
Тут все понятно. Мусора пи-доры. Доблестные представители ТЦК и СП - хуже ваты!

Hаписав: Ксенія Михайленко, Коментарів: 0, Новин: 0, 21 липня 2023 16:18
В новині:
Якщо обставини на даний час не встановлено, то навіщо ви це розповсюджуєте. Дієте на руку ворогові. Розуму у вас немає.


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.