RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів | » Про нас |


Міжнародний кінофестиваль Локарно оголосив конкурсні програми. До Міжнародного конкурс потрапив український фільм Степне режисерки Марини Вроди, лауреатки Каннського кінофестивалю 2011 року.

Стрічку Марини Вроди Степне відібрали до головної програми 76-го Міжнародного кінофестивалю Локарно в Швейцарії. Він візьме участь у Міжнародному конкурсі. Українська картина змагатиметься за нагороди із 17 фільмами з різних країни світу. Показ фільм у Локарно стане також світовою прем'єрою для стрічки.



Картина Степне Марини Вроди розповідає історію кількох днів з життя літнього чоловіка, який приїжджає до українського села Степне, щоб доглядати за своєю матір'ю, яка перебуває при смерті. Головні ролі у фільмі виконали Олександр Максяков, Ніна Антонова, Олег Прімогенов, Радміла Щеголева.



Фільм знятий у ко-продукції України, Німеччини, Польщі і Словаччини. Марина Врода є лауреаткою Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю 2011 за короткометражний фільм Крос.

Міжнародний кінофестиваль Локарно відбудеться з 2 до 12 серпня. В рамках фестивалю британський актор Різ Ахмед отримає щорічну премію Excellence Award Davide Campari.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Алісія Давид
7-07-2023, 12:00
Коментарів 0 Переглядів 930

Теги -
Ціна "питання" для охочих ухилитися від проходження військової служби коливалась від 2500 до 10 000 доларів США.

Аварійні бригади вже на місці, працюють над відновленням живлення споживачам
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

У книзі подано технологію приготування м’ясних страв, кремів, тортів, пляцків і печива за рецептами Ольги Кобилянської та її сучасників


Захищаєш українську мову - станеш ворогом. Блог Ярослава Волощука
Ситуація, яка склалася навколо висловлювань знаної філологині Ірини Фаріон, мене дещо налякала.
Опалення сама контролюю і плачу менше. Блог Надії Будної
Багато років я мешкала в дев’ятиповерховій панельці, де було централізоване опалення.
ВІДЕО Переглянути все відео

Конкурс "Народний бренд-2023" в Чернівцях e самому розпалі, і кожен буковинець має велику можливість вплинути на його результати. Голосування за найкращі компанії триває, і ще залишився понад місяць, щоб виразити свою підтримку та визначити справжніх лідерів серед місцевих бізнесів

На кожен квадратний метр житла ми даруємо -500 гривень. Акційна пропозиція дійсна у всіх житлових комплексах нашої компанії з 20 по 30 листопада.

Сьогодні "Родоліт" є лідером у сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості й інших об’єктів у Чернівецькій області.

Отримайте відомі бренди сонцезахисних окулярів та оправ зі знижкою -20%! А ще, на весь товар з розпродажу діє додаткова знижка -10%! Тільки з 23 по 26 листопада в наших офлайн-магазинах.

Наскільки зручні у використанні автоматизовані й смарт-ворота, чи безпечні такі конструкції і як вони можуть удосконалити вигляд будинку, нам розповіли в компанії "Світ парканів".

У "Контінентал" зазначають, що мета акції — не лише озеленити населені пункти, а й підтримати бджолярство та пасічну кооперацію, розвитку яких Компанія активно сприяє.
• Теги