Зоозахисники, які поїхали на допомогу затопленій Херсонщині у розпал біди, привезли звідти в Чернівці також шістьох півторамісячних цуценят, врятувавши їх від голодної загибелі. Тепер тваринкам терміново шукають люблячих господарів.
Про це
повідомляє зоозахисниця Анна Климчук на фб-сторінці Animal Helpers, пише molbuk.ua
"Для душі та дружби. Надзвичайно круті дівчатка з Херсону готові до переселення у новий дім! Супер розумні, грайливі, дружні і ніжні пупсики віком 1,5 міс. Позбавлені від паразитів, з першим щепленням! Кожному щасливчику-власнику обіцяємо супровід, допомогу із подальшим вирощуванням, вакцинацією, стерилізацією!" - йдеться у повідомленні.
Цуценятам навіть влаштували чудову фотосесію і описали норов кожного з них.
⭐️Сніжана: тендітна, кумедна, комунікабельна
⭐️Софія (Ротару?): завжди готова до бесіди, активна, грайлива.
⭐️ Чара: тендітна, лагідна, дружня.
⭐️ Пінкі: самостійна, обережна, любʼязна.
⭐️ Дора: допитлива, цікава, активна .
⭐️ Гера: серйозна, кмітлива, любить обійматися.
Ще одна зоозахисниця Анна Пелепчук також закликає всіх згуртуватися і допомогти тваринкам, прихистити їх.
"Дівчата з нашої організації їхали в Херсон в розпал самої біди. Ми зібрали багато речей, медикаментів, продуктів, питної води як для людей, так і для тварин. Також їхала наша ветеринар Саша Кукурузяк, надавала першу необхідну допомогу тваринкам. Склалося так, що привезли врятованих тварин в Чернівці. Зараз вкрай необхідно знайти дім малюкам", - просить зоозахисниця.
Куди звертатися:
пишіть у приватні на
сторінку ГО "ANIMAL HELPERS" м.Чернівці або телефонуйте: 0950031129
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
6-07-2023, 23:59
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 761