Розбирали автомат та надавали першу домедичну допомогу: у Чернівцях провели військово-патріотичний вишкіл - фото

новини / Новини Чернівців / фоторепортаж / Публікації / топ новини
2 918
0

Сьогодні, 1 липня, у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка чернівчани та гості міста мали змогу відвідати військово-патріотичний вишкіл. Під час заходу збирали кошти на підтримку ЗСУ.

Про це повідомляє кореспондентка molbuk.ua



За словами заступниці начальника управління молоді та спорту Чернівецької ОВА Євгенії Блажевської, під час вишколу всі, хто бажав, дізналися, як поводитися із вибухонебезпечними предметами, розбирати та збирати автомат, надавати першу домедичну допомогу, швидко та правильно накладати турнікет.













На заході було представлено близько 20 різних локацій.

"Мета і робота кожної локації - навчити молодь корисного. До нашого вишколу долучилися працівники поліції, ДСНС, студенти, яких об'єднала основна благодійна мета - збір коштів для наших військових", - зазначає Євгенія Блажевська.











Також упродовж всього заходу проходив благодійний концерт, в якому взяли участь відомі виконавці та гурти міста.







Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Пропускала крізь себе чужий біль»: у Чернівцях попрощалися з журналісткою Лілією Вакарюк
30 800
Знайшли в полі на околиці села: на Буковині рятувальники розшукали зниклу дівчину
27 951
У Чернівцях завершився конкурс директорів шкіл: список нових керівників
6 866
Негода накрила Буковину: вітер валив дерева, зруйновано міст
6 194
«Вірний присязі до останнього подиху»: на війні загинув сержант Євгеній Окіпняк з Буковини
5 621
Негода знищила частину півонієвого поля на Буковині: сезон завершився раніше
5 360
«Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях»: на Буковині попрощалася з воїном Русланом Котелком
4 894
Вілли над водою і будиночки-фургончики: скільки коштує відпочинок на Дністрі цього літа
4 204
На пунктах пропуску на Буковині різко побільшало туристичних автобусів
3 991
Популярне ранкове шоу випустило спецефір про Чернівці: що показали глядачам
3 881