«Вирує в танці Перемога»: у Чернівцях відбудеться благодійний концерт, де зберуть кошти для ЗСУ

новини / Новини Чернівців
944
0

Сьогодні, 9 червня, відбудеться благодійний концерт народного ансамблю хореографічного мистецтва "Неогалактика" - "Вирує в танці Перемога". Захід відбудеться об 16:00 в обласній філармонії ім.Д.Гнатюка.

Про це повідомляє управління освіти Чернівецької міської ради, пише molbuk.ua



Керівники ансамблю - Неоніла та Ольга Галак, а працює колектив вже більше 25 років у Центрі дитячої та юнацької творчості.

Кращі танцювальні номери від юних артистів, оригінальні постановки та відомі гості концерту - дует "Писанка, театр-студія "Гердан" та співак Василь Данилюк.

Управління освіти Чернівецької міської ради, Центр дитячої та юнацької творчості і "Неогалактика" організовують цей концерт з благодійною метою.

Збиратимуть кошти на квадрокоптер для 105 батальйону 63-ї окремої механізованої бригади.

Місце - Чернівецька обласна філармонія ім. Д. Гнатюка.



Час - 9 червня, 16.00.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10