Спецназ РФ штурмував порожній будинок, щоб «знешкодити» портрети Бандери і Шухевича — відео

новини / Новини України / Війна з Росією
1 156
0

На тлі очевидного погіршення для РФ ситуації на фронті окупанти вирішили продемонструвати хоч якісь успіхи, провівши "зухвалу спецоперацію" проти "українського підпілля" на тимчасово підконтрольній їм території Луганської області.

Відповідне відео оприлюднила в соцмережах кремлівська пропаганда.



При цьому будинок, який штурмували озброєні до зубів загарбники, виявився давно покинутим, оскільки його власник після початку повномасштабного вторгнення звідти виїхав, і єдиною загрозою для них виявилися портрети українських національних героїв Степана Бандери, Романа Шухевича, Євгена Коновальця та Симона Петлюри, які висіли в одній із кімнат.

Попередньо, ніхто зі спецпризначенців у результаті не постраждав.

Свою виставу російські мародери назвали "боротьбою з екстремізмом", заявивши, що виявили на місці тонни "забороненої" літератури, хоча насправді йдеться лише про кілька історичних книжок.



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10