RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |


На Буковині судитимуть чернівчанина, який за 13 500 доларів США незаконно переправляв військовозобов'язаних через кордон.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура, пише molbuk.ua



Чернівецька обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом організації незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, житель Чернівців налагодив незаконну схему одержання прибутку від переправлення чоловіків призовного віку через держкордон. За грошову винагороду у 13 500 доларів США він організував незаконне переправлення двох військовозобов’язаних до Республіки Молдова.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Редактор: Алісія Давид
2-06-2023, 15:50
Коментарів 7 Переглядів 2 201

Hаписав: Чернівчани, Коментарів: 0, Новин: 0, 2 червня 2023 17:30
В новині:
ЯКЩО ЦЕЙ КОМЕНТАР ВИДАЛЯТЬ, ЗНАЧИТЬ РОЗМОВА БУДЕ В ІНШІЙ ПЛОЩИНІ.

ПРАВО НА ВІДСТРОЧКУ Є НЕВІД'ЄНИМ ДО ТОГО ЧАСУ, ПОКИ ДІЄ ОБСТАВИНА.
ВІДСТРОЧКА - ЦЕ СВОЄРІДНА ПЕРЕПУСТКА НА ТОЙ ВИПАДОК, ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ВИЇДЖАТИ ЗА МЕЖІ УКАЇНИ, КОМУ МОЖНА, ЧИ РЕГІОНУ.
ЧИ ЗМУШЕНІ ВИ ЇЇ ОФОРМЛЯТИ. НІ. НАДАЮЧИ ВІДПОВІДНІ ДОКУМЕНТИ, ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ СВОЄ ПРАВО. І НІХТО НЕ ПОВИНЕН ВАС ЗАТРИМУВАТИ ЧИ ВИМАГАТИ ЩОСЬ ПОЯСНЮВАТИ.
НАВІТЬ ЯКЩО ВИ МАЄТЕ ПРИ СОБІ ДОКУМНТИ І ПОЇХАЛИ ДО ОДЕСИ І ТАМ ВАС ЗУПИНИЛИ, ЄДИНЕ ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ, ЧЕРЕЗ ВІДПОВІДНІ ЗАПИТИ ПЕРЕВІРИТИ ДОКУМЕНТИ ТА ДАЛІ ВАС ВІДПУСТИТИ. ОТАК ПОВИННО БУТИ І ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВІ.



Відстрочка від мобілізації в Україні: адвокат розповів, як її отримати (відео)
02 червня 2023 в 15:34


Адвокат Роман Сімутін порадив громадянам обов'язково реєструвати заяву щодо надання відстрочки. За його словами, якщо цього не зробити, своє право на відстрочку неможливо буде довести навіть у суді.
В Україні триває загальна мобілізація, оголошена у зв'язку із вторгненням Росії до нашої країни. При цьому деякі категорії українців мають право на відстрочку від мобілізації з різних підстав. Як правильно з'явитися до Територіального центру комплектації (ТЦК), пройти військово-лікарську комісію (ВЛК) і подати документи на відстрочку розповів адвокат Роман Сімутін у своєму Telegram-каналі.
Як підготуватися до візиту до ТЦК
Перегляньте ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", чи є у вас підстави, за якими ви не підлягаєте мобілізації. Наприклад, у зв'язку з інвалідністю дружини чи батьків 1 чи 2 групи. Також слід заздалегідь підготувати оригінали документів із копіями.
Також адвокат рекомендує скласти заяву про надання відстрочки, посилаючись на зазначені документи.
"Якщо у вас є певні хвороби та проходили лікування, обов'язково приготуйте виписки з історії хвороби та заяву з вимогою долучити їх до особистої справи під час проходження ВЛК", – йдеться у повідомленні.
Відстрочка від мобілізації в Україні: як подати документи
У військкоматі необхідно зареєструвати заяву на надання відстрочки. Не просто віддати, а обов'язково зареєструвати, щоб на заяві поставили відмітку про її отримання.
"Бо дуже часто працівник ТЦК каже, що це не підстава для відстрочки, повертає заяву без реєстрації та направляє на ВЛК. Або ж хитрує та каже, що віддасте документи після проходження ВЛК. Але після проходження ВЛК вам одразу вручають мобілізаційне розпорядження і далі все ", – пояснює адвокат.
За його словами, військовозобов'язаний на етапі оновлення облікових даних вже не зможе підтвердити, що він мав обставини для відстрочки і в такому разі доведеться йти до суду. Доказом того, що людина повідомляла про наявність підстав для відстрочки є саме ця позначка на заяві. Без неї шансів виграти справу нема.

Hаписав: Продовження, Коментарів: 0, Новин: 0, 2 червня 2023 17:32
В новині:
На завершення Роман Сімутін дав ще одну важливу пораду:
"Ніколи не передавайте оригінали документів представнику ТЦК — шантажуватимуть, скажуть, що повернуть після проходження ВЛК".
Нагадаємо, 2 червня ЗМІ повідомляли, що не підлягають мобілізації громадяни, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання. Навіть якщо вони повідомляють про те, що мають друге громадянство, їх мають зняти з військового обліку в Україні.
31 травня адвокат Микола Максимов висловив думку, що наступним кроком у рамках мобілізації може бути скасування певних видів відстрочки від служби. Це можуть бути відстрочка за інвалідністю 3 групи або навчанням в аспірантурі.

https://focus.ua/uk/voennye-novosti/570358-vidstrochka-vid-mobilizaciji-v-ukrajini-advokat-rozpoviv-yak-jiji-otrimati-video


У НАС Є ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА, АЛЕ КОЛИ ТРЕБА ЛЮДЕЙ ЯК СОБАК ЛОВИТИ. А КОЛИ СЕРЕД БІЛОГО ДНЯ ЛЮДИ У ФОРМІ ВИКРАДАЮТЬ З ВУЛИЦІ ЛЮДЕЙ, ВСЕ НОРМАЛЬНО.
Я У СВІЙ ЧАС БАГАТО ЧОГО БАЧИЛА, ПОДОРОЖУВАЛА ЄВРОПОЮ, РФ. АЛЕ У НАС З БУКОВИНИ ЛІПЛЯТЬ ДРУГУ ЛДНР. І Я ОСОБИСТО ЦЬОГО НЕ ХОЧУ. І ХОЧУ ЗАКЛИКАТИ СВІТ ЦЬОГО НЕ ДОПУСТИТИ.

Hаписав: Нема вже імені, Коментарів: 0, Новин: 0, 2 червня 2023 18:44
В новині:
{text}
Цитата: Продовження
На завершення Роман Сімутін дав ще одну важливу пораду:

Пані, Ви ні до кого достучатися не зможете. Наш народ аморфна ляклива маса, що покірно слідує чужій волі. Уже влада порушила усі можливі і не можливі закони. Результат? Нікуя. Людей викрадають серед білого дня. Результат? Нікуя. Глянути на це зі сторони це просто якийсь нонсенс, або сленгом сюр. Мені цікаво лише одне - що далі вчинить влада якщо наш проїграш стане Ще більш очевидним? Стан війни вони не приймуть, бо не буде уже воєнкоматів і навіть верховної ради. Що далі? Жінок і дітей на фронт? Так робив гітлер. Ми маємо щось робити бо зеленське нас усіх уб'є заради своїх принципів. Будь ти проклят тисячу разів клоун наглий!!!!!!!!!

Hаписав: Чернівчанка, Коментарів: 0, Новин: 0, 2 червня 2023 21:31
В новині:
ТЦК і СП не мають права змушувати оформляти відстрочку.
Ніде в законі цього не написано.
Є таке поняття, як автоматична відстрочка.
Поки є обставини, доти є відстрочка.
Інша справа, якщо людина хоче сама її оформити.
І ЯКЩО, все правильно оформлено, тільки тоді дають відстрочку.
Але ТЦК і СП дуже постараються щоб правильно все не було оформлено.
Якщо вас зупиняють і запитують про відстрочку.
Де в ст. 23 написано, що людина оформляє відстрочку.
Є документи, є обставини це ваше право.
Все решта шановні перевищення службових повноважень.
Відстрочка більшості категорій громадян дається на 6 місяців.
У як карта ляже.
Війна війною. Але права людини - це права людини.
Якщо вже у нас почнуть рівняти із землею права, закон то смисл у існуванні такої країни.
Чим ми станемо краще за Афганістан, Кубу, Північну Корею.

Hаписав: Чернівчанка, Коментарів: 0, Новин: 0, 2 червня 2023 21:38
В новині:
Є категорія людей, яку мають право взяти добровільно.
І з цим треба бути обережними.

Hаписав: юрист, Коментарів: 0, Новин: 0, 3 червня 2023 18:22
В новині:
На ВЛК направляють у трьох випадках.

1. Людина не має права на відстрочку.
2. Людина по своїй волі, без тиску і примусу хоче користуватися відстрочкою.
3. Повторний медогляд військових запасу 1 (до 35 років) і 2 (до 60 років) розрядів, яких раніше визнали придатними або обмежено придатними у мирний час за станом здоров'я, проводиться раз на 5 років.

Решта поза законом і хто знає чим пізніше може повернутися.
У нас вже не має кого забирати, в зверху дають плани.
Які плани? Нам війну не виграти. Війна йде на винищення цілих поколінь.

Hаписав: юристу, Коментарів: 0, Новин: 0, 3 червня 2023 22:10
В новині:
А як же ті, то має відстрочку через хвороби з повторним оглядом від 2 місяців до 6 місяців?
Чи вони зовсім друга історія?

Низка населених пунктів залишиться без електрики через ремонт електричного обладнання

"Щоби дронів було більше, долучайтеся до збору на покупку комплектуючих", - закликала Віолетта Олійник
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Побачене нікого не залишило байдужим. Декого з героїв документалки вже немає...


Ніколи не кажи ніколи… Блог Ярослава Волощука
Дуже цікаві процеси відбуваються у Європі.
Гуманітарні автомобілі  швидкої допомоги з Італії “випарувалися”: про них не знає ні керівництво Чернівецької ОВА, ні лікарі

Куди зникли швидкі допомоги, які у березні 2022 року надійшли як гуманітарна допомога до Чернівецької області? З’ясувати це не може навіть керівництво області.
ВІДЕО Переглянути все відео

Влаштували ярмарок, майстеркласи, концерт. Збирають кошти на дрони та інші необхідні речі для військових

Втомлюєтеся від нудного перебування в чергах для проходження медичного огляду? Ми маємо для вас відмінну новину! Тепер у Чернівцях доступна нова послуга - медичний огляд, який займе менше 30 хвилин!

Із 5 до 24 лютого усі клієнти можуть здати пакет аналізів "Вияви анемію" всього за 1 гривню та перевірити рівень заліза, фолієвої кислоти та вітаміну В12 в організмі.

Уявіть світ, де ваша дитина не просто долучається до занять спортом, а стає частиною захопливої історії успіху, розвивається у всіх аспектах і реалізує себе у неймовірно видовищному та динамічному мистецтві. Це не фантазія, це реальність, яка вже стала доступною в Чернівцях завдяки майстру спорту і сертифікованому тренеру Таїсії Столярчук.

Стопа людини бере на себе все навантаження тіла. І мінімальні порушення та відхилення від норми провокують цілу низку захворювань. Тому важливо ретельно й відповідально ставитися до здоров’я своїх стоп.
• Теги