ЗСУ продовжують контролювати невелику частину Бахмуту – Маляр

новини / Новини України / Війна з Росією
743
0

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що Збройні сили України контролюють невелику частину Бахмуту - район "Літака".

Про це вона повідомила в ефірі інформаційного телемарафону. За її словами, ворог не відмовляється від своєї основної мети захопити всю Україну. Однак через те, що йому це не вдалось, вони намагаються рухатися фрагментами. Росіяни хочуть вийти на кордони Донецької і Луганської області. Наразі найзапекліші бої це Мар’янка, Авдіївка і Бахмутський напрямок. Найбільше сил ворог зараз стягує саме на Бахмутський напрямок.



"Вчора у нас залишався контроль за нашими Збройними силами певних інфраструктурних і промислових об’єктів, і приватного сектору в південно-західному районі – це район "Літака". Сьогодні так само залишається за нами контроль цієї вже невеликої частини міста. Тривають бої, ворог протягом цієї ночі і буквально зараз здійснює "зачистку" тих територій, які він взяв у місті під контроль", - сказала вона.

Маляр пояснила, що "зачистка" означає, що окупанти шукають чи не залишились в окупованій частині міста українські диверсійні групи, які можуть чинити опір. Крім того, росіяни вже влаштували в Бахмуті концерт, аби створити враження, що вже все місто їм підконтрольне.

"Оборона Бахмута як міста свою задачу військову повністю виконала. Це концентрація сил ворога, потрібно було виграти певний час, щоб здійснювати інші дії, пізніше зможемо говорити, які саме, і задача була знищувати ворога. В багатомісячних боях за Бахмут була знищена дуже потужна сила ворога – угруповання "Вагнер", практично нічого не залишилось", - додала Маляр.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
36 771
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
32 406
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
27 940
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
20 550
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
16 982
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
16 060
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
15 564
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
13 925
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
9 086
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
6 683