Саудівська Аравія оголосила про нейтралітет у російсько-українській війні

новини / Новини України
1 686
0


Саудівська Аравія заявила, що офіційно займає "нейтральну позицію" стосовно вторгнення Росії до України.

Про це заявив міністр закордонних справ Саудівської Аравії принц Фейсал бін Фархан Аль Сауд, передає The Guardian.



Міністр заявив, що Саудівська Аравія обрала "активний нейтралітет". З такою заявою Фейсал бін Фархан Аль Сауд виступив після сьогоднішнього візиту українського президента Володимира Зеленського до Джедди та його звернення до лідерів Ліги арабських держав.

Видання зазначає, що для українського президента це може бути позитивним результатом, адже минулого року відносини між Росією та Саудівською Аравією були на небувало високому рівні.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Саудівської Аравії. Там він виступив на Лізі арабських держав і запросив учасників Ліги до прямої співпраці з будь-якими з посередників України. Також президент закликав арабські країни допомогти Україні захистити своїх людей від російської агресії. Мова йде, зокрема, про мусульманську спільноту в Україні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць
У Чернівцях біля Кафедрального собору між парафіянами УПЦ та ПЦУ сталася сутичка: що відомо - фото
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка незаконно перереєструвала землю між громадами
Дві людини загинули на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП, що сталася в Хотині
16 червня, 2025
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення