Віктор Павлік утрапив у скандал: подарував дружині перепустку для вільного пересування Києвом

новини / Новини України
1 639
0

Співак Віктор Павлік і його дружина Катерина Реп'яхова нарвалися на жорстку критику в Мережі.

Гучний скандал спалахнув після того, як блогерка похизувалася у сторіз в Instagram, як катається з чоловіком порожнім Південним мостом у Києві, який зараз відкритий лише для спецтранспорту.



Як виявилося, Павлік потішив кохану "подарунком для обраних" - спецперепусткою, яка дозволяє вільно пересуватися Києвом навіть у комендантську годину. Як саме дістати такий цінний презент для коханої, Павлік не став розповідати.


Віктор Павлік подарував дружині спецперепустку / Фото: instagram.com/repyahovakate

"Мене чоловік везе по Південному мосту. Це задоволення не для всіх! А тільки мій чоловік мені дарує такі подарунки романтичні", - похизувалася Катерина.

На відео співак підтвердив, що подарував дружині документ, з яким вона може в будь-який час їздити столицею та користуватися іншими привілеями.

Втім, Катерина швидко зрозуміла свою помилку та видалила публікацію зі своїх соцмереж. Однак фани вже встигли роздивитися відео та почали писати гнівні коментарі блогерці.

А як же перепустка на Південний міст? Що, не заслуговує окремого поста?
Як там Південний міст? Кажете, не для всіх? СБУ вже в дорозі.
За скільки перепустку купили?
Гарні нині подарунки!
Що там з приводу купленої перепустки на проїзд Південним мостом? Чому видалили сторіз?


Зазначимо, що за законом, отримати таку перепустку мають право лише особи, які належать до підрозділів сектору безпеки й оборони України, критичної інфраструктури міста та органів державної влади.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Сьогодні Буковина попрощається із двома захисниками
11 червня, 2025
У Чернівцях з'явився новий сквер: посадили кущі дерену та нові дерева - фото
Світла новина: з тривалого ворожого полону повернувся буковинець Михайло Турецький
На Буковині вогнеборці врятували чоловіка з палаючого підвалу
Сьогодні у Чернівцях попрощаються із воїном Віталієм Міглазовим
10 червня, 2025
Визначили релігійні організації, які можуть бронювати від мобілізації: у переліку є з Буковини
З російського полону звільнили трьох буковинців
Мідна мініатюра темплю та ігрова зона: яким буде громадський простір біля кінотеатру “Чернівці” - фото
ексклюзив
На Буковині розквітло найбільше в Україні поле півоній - милуватися ним можна протягом - десяти днів - відео
Це дуже важливе обладнання: у Чернівцях запрацював лінійний прискорювач