З фальшивою довідкою та посвідченням: на Буковині спіймали 21-річного ухилянта, який намагався втекти за кордон

новини / Новини Чернівців / Новини України
2 166
0

16 березня буковинські правоохоронці викрили 21-річного чоловіка, який використовуючи фальшиву довідку та посвідчення намагався виїхати за межі України. За вчинене фігуранту загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише molbuk.ua



Під час проходження митного контролю на КПП "Порубне" 21-річний житель міста Запоріжжя пред’явив прикордонникам підроблені документи: тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та довідку військово-лікарської комісії про непридатність його до військової служби.

Протиправні дії чоловіка задокументували співробітники відділення № 4 (м. Герца) Чернівецького районного управління поліції.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що порушник замовив фальшиві документи, для безперешкодного перетину державного кордону.

Читайте також: 4000 доларів за одного: на Буковині священник УПЦ МП переправляв ухилянтів до Румунії

Слідчі поліції зібрали докази протиправної поведінки чоловіка та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду. Порушнику інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частинами 3 та 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці нагадують, що згідно із постановою Кабінету Міністрів України "Про Правила перетинання державного кордону громадянами України", на період дії воєнного стану чоловікам від 18 до 60 років обмежується виїзд за межі країни.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 164
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
5 951
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 316
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
3 922
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 551
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 540
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 425
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 271
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
3 012
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 875