Хотів купити мотоблок: на Буковині шахраї ошукали двох буковинців на понад 30 тисяч гривень

новини / Новини Чернівців / кримінал
1 874
0

На Буковині шахраї ошукали двох чоловіків. 53-річного буковинця жителя Берегометської громади ошукали на 14 300 гривень під час покупки мотоблоку. Іншого 75-річного буковинця жителя Новоселиці ошукали на 17 100 гривень, який хотів оформити допомогу.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.



За вказаними фактами дізнавачі поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені частиною 1 статті 190 ККУ.

"53-річний буковинець побачив оголошення з продажу сільськогосподарської техніки в одній із соціальних мереж. В подальшому чоловік зв’язався з нібито продавцем, який попросив перерахувати завдаток за мотоблок. Однак, після переказу грошових коштів зв’язок з псевдопродавцем обірвався, а потерпілий втратив 14 300 гривень. Також до правоохоронців із заявою про шахрайство звернувся 75-річний житель міста Новоселиця. Чоловік повідомив, що під час оформлення фінансової допомоги, перейшов за фішинговим посиланням. Буковинець ввів всі персональні дані: номер карткового рахунку, паролі, CVV-коди, в результаті чого з його банківського рахунку зникло 17 100 гривень", - йдеться в повідомленні.

Поліції Буковини застерігає жителів краю від подібних афер та рекомендує дотримуватись таких правил під час покупок в Інтернет мережі:

- не перераховуйте гроші за товар наперед;

- намагайтеся дізнатися якомога більше інформації про продавця;

- почитайте відгуки інших клієнтів;

- уважно перевіряйте банківські реквізити;

- по можливості зустріньтеся з продавцем особисто;

- оплачуйте товар тільки після доставки;

- не здійснюйте платіжних операції за вказівками невідомих.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим