Польща вимагатиме від ЄС включити у санкційний пакет сільськогосподарські товари з РФ

новини / Новини України
744
0


Польща вимагатиме включення в наступний пакет санкцій проти росії заборони на імпорт російської сільськогосподарської продукції до Європи.

Про це в коментарі агенції PAP заявив постійний представник Польщі при ЄС Анджей Садось.



Він наголосив, що санкції щодо російської сільськогосподарської продукції повинні бути запроваджені негайно.

"Ми вважаємо, що санкції щодо російської сільськогосподарської продукції повинні бути запроваджені негайно, хоча б через проблеми, пов'язані з імпортом української продукції до ЄС", – заявив дипломат.

Садось відзначив, що в Європи немає проблем із нестачею продуктів, проте Єврокомісія ніколи не пропонувала країнам ЄС запроваджувати санкції на продовольчі товари з Росії, пояснюючи це загрозою глобальній продовольчій безпеці.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.