Weather

Молдова у червні закриє повітряний простір: дата та причина

новини / Новини світу
1 664
0

Влада Молдови оголосила про закриття повітряного простору 1 та 2 червня. Це пов'язано з проведенням у Молдові саміту Європейського політичного співтовариства.

Про це повідомляє Генінспекторат поліції Молдови.



"Молдова закриє повітряний простір із 1 червня, 00:00 годин за місцевим часом - до 2 червня, 07:00 годин за місцевим часом", - сказано в повідомленні.

У поліції зауважили, що заборона не буде стосуватися службових літаків. Обмеження діятимуть за місцевим часом.

Читайте також: Польща може призупинити пропуск вантажівок через один пункт пропуску: що відомо

З 15 травня до 25 травня автостоянка біля Міжнародного аеропорту Кишинева працюватиме в особливому режим. У цей час паркування автомобілів на нижніх поверхах буде заборонено.

Заходи безпеки спрямовані на підтримку належного рівня безпеки на всій території Молдови з урахуванням повсякденного життя людей, які проживають у столиці, у її сусідніх районах, а також громадян усієї країни.

Окрім цього в Кишиневі певний час буде заборонена стоянка в максимально охоронних периметрах.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують