Погода на Великдень в Україні: прогноз народних синоптиків

новини / Новини Чернівців / погода чернівці
1 255
0

Великдень в Україні святкуватиметься 16 квітня, у неділю. На жаль, погода не потішить нас весняним теплом.

У матеріалі читайте – який прогноз на світле свято дають народні синоптики.



Погода на Великдень в Україні

На жаль, погода на свято зовсім не потішить людей теплом. З цим солідарні практично всі синоптики.

Наприклад, народний синоптик Ігор Кібальчич у своєму огляді прогнозує на Великдень відсутність істотних опадів. Погодні умови визначатиме гребінь антициклону із півночі.

"Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі буде +3-8°, вдень +11-16°. На півночі Лівобережжя вночі 0+5°, вдень +8-13°", - повідомив він.

Синоптик Станіслав Щедрін повідомляє, що на Великдень в Україні буде холодніше, ніж тепло. Температура повітря по всій країні складатиме в межах +12-17 градусів.

"У неділю, 16 квітня, в країні пануватиме переважно суха і малохмарна погода, лише подекуди можливі локальні зливи, подекуди з грозами", - зазначив він.

Народний синоптик Наталка Діденко прогнозує на Великдень свіжу погоду без відчутного тепла.

"На Великдень в Україні вночі очікується +5+9 градусів, свіженько, думайте, що одягнути гарне тепліше, вдень 16 квітня передбачається +9+12 градусів. Дощі ймовірніші лише у західних областях", - повідомила експерт.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався