Контрнаступ точно буде: Резніков пояснив, чому його деталі тримають в секреті

новини / Новини України / Війна з Росією
1 160
0

Міністр оборони Олексій Резніков зауважив, що з українцями намагаються "максимально відверто комунікувати" щодо контрнаступу. Однак оборонне відомство не може розкривати усіх планів, адже ворог уважно за цим стежить.

Про це він сказав в інтерв'ю New Voice.



Резніков зауважив, що не можна розкрити плани, пов'язані з певним стратегічним завданням. Це тримають в таємниці, аби російські окупанти не знали, що саме робитимуть ЗСУ. Міністр оборони наголосив, що ворог за всім пильно стежить та намагається зрозуміти, що на нього очікує.

"Тому ми кажемо: так, контрнаступ буде, його задача послабити оборону ворога, в певних місцях її прорвати, використовуючи сучасну техніку. Але точні дати ми не скажемо, адже є багато факторів", – наголосив Резніков.

Він пояснив, що на контрнаступ впливає дуже багато чинників, зокрема погодні умови, та навіть стан ґрунту. Тому у Генштабі зрештою оберуть оптимальний час, як це відбулося, наприклад, на Харківському напрямку.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
11 301
У Чернівецькій області попрощаються відразу із п'ятьма захисниками
6 621
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
5 081
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 203
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 039
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
2 958
У центрі Чернівців чоловік викрав реабілітаційне крісло з волонтерського центру
2 851
Чому Мигівка «мерехтить» у туманах: історія карпатської річки на Буковині
2 568
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 477
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 403