Суцільне місиво з багна: як виглядає вулиця в центрі Чернівців після дощу - фото

новини / Новини Чернівців
1 907
0

Вулиця Драгоманова в історичному центрі Чернівців (позаду Наукової бібліотеки ЧНУ) після дощу перетворюється на дорогу з суцільною багнюкою та глибокими ямами-калюжами.

На це molbuk.ua скаржаться місцеві мешканці.



За словами старожилів, востаннє на вулиці перекладали бруківку ще понад пів століття тому - наприкінці 60-их років. Зараз тут - численні ями, які неможливо обминути автівкою.




Також на вулиці - старі водопровідні мережі, які регулярно проривають. Як пояснювали працівники водоканалу під час ліквідації чергового прориву, ці чавунні труби "старіші за нас із вами".

Читайте також:

"Тріщина на всю стіну": чернівчани нарікають, що вода з дірявих труб нищить їхній будинок - фото



Через постійні прориви газовикам та працівникам водоканалу доводиться проводити розкопки. Ями після ремонту мереж засипають переважно абияк. Через що на місці розкопок утворюються ями або місиво з багна.



Зокрема, кілька місяців тому газовики розрили яму в місці витоку газу, потім закопали її, проте бруківку на місце не виклали, а зарили її разом із землею. Тепер там - багнюка, яка в дощ розноситься по всій вулиці. Нещодавно історія знову повторилася, під час повторних розкопок у цьому місці.



Деякі шматки бруківки навіть стирчать гострими кутами з доверху, що загрожує колесам автомобілів.



Раніше у коментарі molbuk.ua заступник міського голови Василь Зазуляк повідомив, що на таких вулицях, як Драгоманова, наразі відмовилися від поточних ремонтів через поганий стан мереж. Разом із тим, і на капітальний ремонт поки що немає коштів.

"На деяких вулицях відмовилися від поточних ремонтів, бо там дуже погані мережі, які потребують повної заміни. Наприклад, це стосується вулиць Шевченка та Шептицького. Їх поки що немає у планах на ремонт саме через погані мережі, бо це було б безперервне латання ям. Таких вулиць у нас дуже багато. Але сподіваємось розпочати розробку проектно-кошторисної документації вже цьогоріч. Але також є багато інших таких вулиць, де схожа ситуація, як наприклад: Фучика, Драгоманова, Казарменний провулок, Новікова-Прібоя та інші, але на все в цьому році не вистачить коштів", – пояснив Василь Зазуляк.

Мешканці вулиці сподіваюся, що міська влада дослухається до їхніх прохань, і, якщо ремонт наразі неможливий, то комунальники хоча би засиплять гравієм ями та укладуть на місце бруківку, яку закопали під час розкопок.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 863
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 882
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 466
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 671
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 036
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 857
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 503
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 512
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 327
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 321