ЗСУ відбили 62 атаки росіян на чотирьох напрямках, - Генштаб

новини / Новини України / Війна з Росією
607
0

За минулу добу Збройні сили України відбили 62 атаки росіян на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Найзапекліші бої тривають за Бахмут, Авдіївку та Мар’їнку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.



Протягом минулої доби противник завдав 24 авіаційних та 12 ракетних ударів, здійснив 55 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

"Ворог продовжує ігнорувати закони та звичаї війни, застосовує тактику терору проти мирних громадян нашої держави", - зазначили у Генштабі.

27 березня, внаслідок ракетного удару по інфраструктурі міста Слов’янськ Донецької області, постраждали цивільні люди, є загиблі. Пошкоджено багатоповерхові та приватні будинки. В Херсонській області, у місті Берислав, від авіаційного удару противника постраждав цивільний об’єкт.

Вночі, для завдання авіаударів, противник задіяв 15 ударних БпЛА типу "Шахед-136".14 з них знищено нашими захисниками.

Ймовірність завдання подальших ракетних та авіаційних ударів залишається високою по всій території України.

На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін, ознак формування наступальних угруповань не виявлено. На території республіки білорусь тривають заходи бойової підготовки підрозділів збройних сил російської федерації. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли по районах населених пунктів Блешня Чернігівської області; Баранівка, Товстодубове, Студенок, Голишівське, Стукалівка, Волфине, Тур’я, Майське, Мезенівка та Попівка Сумської області, а також районів населених пунктів на Харківщині - Тимофіївка, Красне, Устинівка та Чорне.

На Куп’янському та Лиманському напрямку протягом минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії в районах населених пунктів Крохмальне, Кремінна, Кузьмине, Білогорівка, Верхньокамянське та Берестове. Здійснив артилерійські обстріли в районах населених пунктів Кам’янка, Колодязне, Красне Перше, Новомлинськ, Дворічна, Западне, Куп’янськ Харківської області; Стельмахівка, Новоселівське, Невське і Білогорівка - Луганської, а також Терни, Сіверськ, Спірне та Виїмка на Донеччині.

На Бахмутському напрямку ворог продовжує штурмові дії міста Бахмут, яке утримують наші захисники, а також в районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Богданівка, Іванівське та Озарянівка. Обстріляв Васюківку, Григорівку, Міньківку, Оріхово-Василівку, Новомаркове, Бахмут, Предтечине, Курдюмівку, Озарянівку, Дружбу та Майорськ Донецької області.

На Авдіївському та Мар’їнському напрямках противник вів безуспішні наступальні дії в напрямку населених пунктів Степове, Авдіївка, Сєверне, Первомайське, Невельське та Мар’їнка. Застосував аерозольні "сльозогінні" гранати нелетальної дії в районах населених пунктів Новокалинове, Ласточкине, Первомайське та Мар’їнка. Здійснив обстріли більш як 10 населених пунктів. Серед них Новокалинове, Красногорівка, Степове, Авдіївка, Тоненьке, Сєверне, Первомайське, Невельське, Мар’їнка та Новомихайлівка Донецької області.

На Шахтарському напрямку протягом минулої доби ворог здійснив обстріли по районах населених пунктів Вугледар, Пречистівка, Велика Новосілка та Времівка на Донеччині.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник обороняється. Здійснив обстріли населених пунктів Вільне Поле, Новосілка, Новопіль Донецької області; Полтавка, Малинівка, Гуляйполе, Залізничне, Білогір’я, Новоданилівка Запорізької області та Херсон, Козацьке та Антонівка.

Російські окупанти продовжують посилювати режимні заходи на тимчасово окупованих територіях. Останнім часом спостерігається тенденція, коли вводиться обмеження на вільне пересування громадян України між населеними пунктами. Зокрема, у Горлівському районі Донецької області, а також у Каховському районі Херсонської області, до окремих населених пунктів не можливо потрапити без місцевої реєстрації.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

02:00
Свіжі фрукти чи сухофрукти: чим відрізняються і що корисніше для здоров’я
01:45
Учені розповіли, чи може арахісова паста бути джерелом білка, і як її правильно вживати
01:30
Щоб досягти кращих результатів. Коли потрібно їсти — до, після чи навіть під час тренування?
01:15
Замість кави: дієтологиня назвала чай, який бадьорить найкраще
01:00
Ці п'ять квітів цвітуть вже у березні: мають бути на кожній клумбі
00:45
Швидко і ефективно: дизайнерські хитрощі, які допоможуть підготувати будь-яку кімнату до весни
00:30
Чи потрібно на ніч вимикати телевізор з розетки: відповідь точно здивує
00:15
Справа не тільки у їжі: п'ять неочевидних причин збільшення ваги
10 березня, 2025
23:45
Який камінь вам потрібно носити: талісман за знаком Зодіаку та датою народження
23:15
Що шкодить серцю: кардіологи назвали 5 звичок, від яких слід відмовитися, щоб жити довше
22:57
Рубіо заявив, що Україні доведеться поступитися територією в рамках мирної угоди
22:50
«Головну війну Росія програла». Як боротися з російським впливом в Україні - інтерв'ю з Вахтангом Кіпіані
22:26
Центри рекрутингу за тиждень отримали понад 1100 звернень
22:00
Гороскоп на 11 березня: Ракам - самовладання, Водоліям - готовність до змін
21:43
«Безнадії поки що немає»: експерти з Чернівців - про загострення стосунків між Україною та США
21:16
Близько 4,3 мільйона українців мають тимчасовий захист у країнах ЄС, - Євростат
20:59
Такі євро радять навіть у руки не брати: для українців зробили попередження про гроші
20:48
На Буковині через підпал трави згоріла алея дубів на честь героя
20:25
На Буковині на одній із автодоріг сталася ДТП: деталі встановлюються
20:17
За несплачені штрафи від ТЦК з початку року відкрили близько 10 тисяч проваджень
20:00
Маєте багато брухту? «ВТОРЧЕРМЕТ» у м. Чернівці знає, що робити із непотрібними вам металами!*
19:57
Як отримати підтримку та послуги для людей з інвалідністю в Україні
19:35
Медики розповіли, як швидко позбутися гикавки
19:19
День Державного Гімну України: історія та значення
18:57
Держава компенсує витрати за розміщення ВПО у Чернівецькій області
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм