Три ознаки, що проблеми у стосунках створюєте саме ви

новини / Новини Чернівців
1 635
0

Люди схильні звинувачувати у різних проблемах будь-кого, але тільки не себе. А в особистих стосунках більшість вважає, що причиною проблем є обставини та партнер. Але часто буває так, що ми самостійно створюємо проблеми – своїми діями чи мисленням. І що найскладніше - ми це робимо ненавмисно і не усвідомлюємо цього.

Які три ознаки можуть вказувати на те, що причиною проблем можете бути ви самі, розповів психолог Марк Треверс.



Ви надто ідеалізуєте партнера
По суті, ви сприймаєте людину не такою, якою вона є насправді, а такою, якою б ви хотіли її бачити. І на цьому шляху можна зайти настільки далеко, що загубиться будь-який зв'язок із реальністю. А також розуміння – що ж насправді відбувається у стосунках.

Надмірна ідеалізація партнера, піднесення його на п'єдестал – ознака заниженої самооцінки, самоповаги, не впевненості у собі. А це є серйозною перешкодою для налагодження здорових, гармонійних, рівноправних, збалансованих стосунків.

Готовність поступитися своїми моральними принципами заради збереження стосунків, схильність емоційно залежати від поведінки та настрою іншої людини, покладання нереалістично великих очікувань на будь-кого, хто виявив до вас інтерес - все це ні до чого доброго зазвичай не призводить.

Ви намагаєтесь побудувати стосунки з тим, хто нещодавно пережив розрив
Це може говорити про те, що у вас є схильність порушувати особисті межі, не давати людям того особистого часу та простору, яких вони потребують. Є дуже прості способи зрозуміти, чи людина готова до нових стосунків: зверніть увагу, як часто ваш потенційний партнер згадує колишнього (або колишню) у розмовах.

Якщо це відбувається часто, то зважаючи на все, не всі рани загоїлися, і людина переповнена спогадами. Особливо, якщо вона говорить про попереднього партнера в негативному ключі - це означає, що або вона ще не готова рухатися далі, або сама винна у розриві й сильно шкодує.

Ви думаєте, що спільний секс – це вже серйозні стосунки
Той факт, що ви провели разом одну ніч або займаєтеся сексом час від часу, не означає, що ви вже пара. Якщо ви хочете перевести стосунки з цією людиною на новий рівень, то не варто штучно нагнітати ситуацію.

Стосунки повинні розвиватися природним шляхом, запасіться терпінням і працюйте спокійно в цьому напрямку - поділяйте спільні інтереси, більше спілкуйтеся, частіше проводьте час у компанії одне одного поза ліжком.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
20 335
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
13 866
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 915
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 075
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 622
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 219
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
7 919
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 684
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 656
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 092


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.