Литва закликала ввести нові санкції проти РФ через заяву про ядерну зброю

новини / Новини України / Війна з Росією / Новини світу
1 439
0

Міністерство закордонних справ Литви закликало внести додаткові економічні обмеження проти Росії та Білорусі до нового пакету санкцій Європейського союзу у зв'язку з заявами Путіна про розміщення ядерної зброї в Білорусі.

Про це йдеться на сайті литовського МЗС.



Відомство наголосило, що уважно стежить за ситуацією навколо цієї заяви Путіна та розцінює її як "чергову спробу двох непередбачуваних диктаторських режимів загрожувати своїм сусідам і всьому європейському континенту".

Читайте також: ЄС обіцяє запровадить нові санкції, якщо РФ розмістить ядерну зброю у Білорусі

"Це відчайдушні кроки Путіна та Лукашенка, щоб створити ще одну хвилю напруги та дестабілізації в Європі... Разом зі своїми євроатлантичними партнерами Литва вирішуватиме, як реагувати на ці мілітаристські плани російського та білоруського режимів. Як один із заходів у відповідь, Литва закликатиме до введення нових санкцій", – йдеться в заяві МЗС Литви.

Крім того, відомство країни зауважило, що Білорусь, яка дедалі більше втрачає суверенітет, підтримує та допомагає російській агресії і все більше інтегрується у російські військові плани, є додатковим фактором ризику для Балтійського регіону.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Зросте мінімальна зарплата та курс валют: що передбачає державний бюджет на 2026 рік
14 310
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
5 160
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 780
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 857
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 749
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 729
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
2 499
Служив від 18 років: що відомо про загиблого воїна з Буковини Максима Костюка
2 030
Вечір вдячності захисникам: у Чернівцях на День міста виступили SHUMEI і TAYANNA
1 798
Плата за доставку газу зміниться для всіх: суми в платіжках на весь рік можна дізнатися вже зараз
1 780


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.