У Бахмуті залишаються десятки дітей і тисячі дорослих – Донецька ОВА

новини / Новини України / Війна з Росією
757
0

У Бахмуті досі залишаються 33 дитини і близько трьох тисяч дорослих. Наразі в місті, як і по всій лінії фроту, триває евакуація.

Про це в ефірі телемарафону заявив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко.



До початку повномасштабної війни у Бахмуті мешкали 72 тисячі людей. Донеччину, населення якої складало 1,6 мільйона людей, залишили 1,1 мільйона громадян. У регіоні є люди, які категорично відмовляються виїжджати, каже Кириленко.

Нагадаємо, український Бахмут зараз є однією з найгарячіших точок фронту. Місто страждає від постійних російських обстрілів та авіанальотів. Росіяни не полишають спроб оточити й захопити його.

Заступниця очільника Міноборони України Ганна Маляр нещодавно повідомляла, що росіяни наступають на Бахмут одразу з кількох напрямків. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вважає, що оборона міста є основною на всьому фронті та має надважливе значення для стримування окупантів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: