Путін може відвідати саміт G20 в Індії – ЗМІ

новини / Новини світу / Війна з Росією
1 226
0

Це потрібно, щоб дати можливість російському президенту взяти участь у зустрічі лідерів, пропустивши останні дві.

Про це пише Bloomberg.



"Непокора Кремля зростає, оскільки зусилля США та їхніх союзників ізолювати Росію через її вторгнення в Україну зупиняються через небажання інших країн приєднатися", - йдеться у повідомленні.

Зараз Кремль планує, що він бере участь у саміті, хоча остаточне рішення ще не прийнято, повідомили люди на умовах анонімності, щоб обговорити плани, які ще не оприлюднені.

Цього тижня офіційні особи перенесли дати щорічного економічного форуму у Владивостоці, який було призначено напередодні саміту 9-10 вересня, на тиждень пізніше, щоб надати Путіну більшу гнучкість і відкрити можливість для високопосадовців з Індії та Китаю, які можуть відвідати форум, сказали люди.

Речник Кремля Дмитро Пєсков відмовився від коментарів.

Формально Індія запросила Путіна на саміт G-20, і Кремль погодився. Але минулого року під тиском з боку США та їхніх союзників через війну Путін відмовився від планів відвідати зібрання в Індонезії та відправив замість нього міністра закордонних справ Сергія Лаврова. Він також пропустив зустріч G-20 у Римі роком раніше, коли планував вторгнення в Україну.

Проте з листопада Кремль опинився в меншій ізоляції в групі. На зустрічі міністрів закордонних справ G-20 у Нью-Делі на початку березня Росія та Китай відкинули формулювання про війну, які були погоджені на саміті лідерів в Індонезії менше ніж пів року тому.

Китай приєднується до Росії у відмові погодитися із заявою G-20 щодо війни.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Столики - на пішохідному переході: у Чернівцях на дорозі облаштували літній майданчик
9 359
Ексочільник МСЕК організував на Буковині масштабну схему ухилення від мобілізації
6 565
Багаторічний декан філфаку ЧНУ, поет Борис Бунчук відзначає поважний ювілей
6 126
Голові Чернівецької облради хочуть висловити недовіру: депутати посперечалися через це
5 868
У родині захисника з Буковини народилася двійня: одне з немовлят потребує операції
4 988
«Укрпошта» продає п’ятиповерхову будівлю у центрі Чернівців
4 791
Онколог з Чернівців назвав невидимі симптоми раку, які часто ігнорують
4 767
Депутати Чернівецької облради достроково припинили повноваження голови Олексія Бойка
4 498
Приховані статки депутатів та фіктивна інвалідність: на Буковині правоохоронці продовжують викривати "схеми"
4 102
Олексій Бойко звинуватив у своєму звільненні голову Чернівецької ОВА
4 000


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.