У мікрорайоні Чернівців облаштували нову амбулаторію - фото

новини / Новини Чернівців
1 453
0

У Чернівцях стало на один медичний заклад більше. У мікрорайоні Калічанка на вулиці Білоруській, 22, облаштували нову амбулаторію.

Про це на своїй фб-сторінці повідомив Чернівецький міський голова Роман Клічук, пише molbuk.ua



Тепер люди, які тут проживають, не змушені їхати у центр міста чи інші райони, щоб отримати консультацію сімейного лікаря, зазначає мер у своєму дописі.



В амбулаторії вони можуть зробити щеплення, аналізи, кардіограму та ін’єкції. У закладі працюють 2 лікарі та 2 медсестри. Окрім оновленого приміщення, заклад придбав нове сучасне обладнання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.