У Раді пропонують дозволити виїзд чоловікам за кордон, але вони мають дотриматися умов

новини / Новини України
1 588
0


Внесені зміни до законодавства забезпечать можливість українським студентам іноземних вишів (чоловічої статі) та іншим категоріям громадян, що не підлягають мобілізації в особливий період, вільно виїжджати за кордон.

Утім, такий виїзд має бути погоджений із територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, пише ТСН.

У разі, якщо людина хоче виїхати за кордон, вона має взяти на себе офіційно обов’язок повернутися до України не пізніше завершення терміну, на який вона не підлягає мобілізації відповідно до норм чинного законодавства (або протягом 30 днів після виїзду за кордон).

"Спортсмени та інші військовозобов’язані, які хочуть виїхати за кордон для участі в міжнародних спортивних заходах (тренери, лікарі, представники команд), мають додатково надати лист-підтвердження від центрального органу виконавчої влади або національної федерації з виду спорту щодо виїзду на міжнародний спортивний захід", - вказано у повідомленні.

До поважних причин повернення до України пізніше за дозволений термін входять: заборона на виїзд із країни перебування; стихійні лиха, катастрофи, аварії; перебування на стаціонарному лікуванні; виконання завдань в інтересах України; інші обставини, які перешкоджають виїзду з країни перебування.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
18 995
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 420
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 924
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 168
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 069
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 993
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 822
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
2 675
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 512
Автомобіль злетів з дороги: на Буковині у ДТП загинув 24-річний водій
2 253