У центрі Чернівців з'явиться пам'ятник Івасюку: де саме та за чиї кошти

новини / Новини Чернівців
2 191
0
У центрі Чернівців з'явиться пам'ятник Івасюку: де саме та за чиї кошти

Найближчим часом мерія планує оголосити конкурс на визначення виконавця пам'ятника Володимирові Івасюку у сквері Дня вишиванки.

Про це на своїй пресконференції 3 березня повідомив міський голова Роман Клічук, пише molbuk.ua



"На сьогодні ми вже знайшли спонсорів (для виготовлення пам'ятника - ред.), обговорили з родиною Івасюка. Усе - на стадії погодження. Якщо роботи розпочнуться цього місяця, то якісь прості - демонтаж і все інше", - сказав мер.

На запитання, хто стане спонсором пам'ятника, Клічук лише відповів: "Хтось буде".

Також посадовець запевнив, що у сквері імені Вишиванки не чіпатимуть здорові дерева.

"Ми не будемо зносити дерева, які є здоровими, вони повинні рости і будуть рости ще десятки років. Але ви бачите, що після того, як ми знесли пам’ятник, як там усе змінилося, стало більше простору. Якимсь чином це потрібно привести в порядок, і зокрема ту зону, де колись стояв пам'ятник радянському солдату. У такому стані, як є, воно не може бути. Це обличчя міста. І щороку ми такі локації будемо приводити в порядок.

Раніше у інтерв'ю видання "Шпальта" заступник міського голови Василь Зазуляк зазначив, що пам'ятник В. Івасюку планують встановити не на місці знесеного монументу радянському солдату.

"Він точно не буде на місці пам’ятника радянському солдату. Особисто я вважаю неправильним встановлювати щось замість чогось. Ми не хочемо, аби потім любителі "совка" ходили біля того місця та бідкалися, що звичного для них солдата замінили. Та частина, де був монумент, повинна стати невіддільною та органічною частиною скверу Дня вишиванки. То буде такий самий простір — інтегрований у загальну концепцію скверу", - сказав Зазуляк.



Як відомо, у жовтні торік у місті остаточно демонтували пам'ятник невідомому солдату на Соборній площі, який простояв там понад 70 років. Тепер у сквері планують провести благоустрій.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
7 906
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
4 097
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 420
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 365
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
3 102
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
3 076
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 792
«Моє життя – пригода, і вона триває»: ветеран із Чернівців написав п’єcу про випадок на війні
2 651
«Місцеві просили забрати їх в Україну»: комроти 82 Буковинської бригади – про Курський наступ
2 372
Буковина завтра попрощається із захисником Миколою Білоусом
2 152


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.