Потенційні мобілізовані почали покидати "Придністровську Молдовську республіку", - ГУР

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією
1 648
0

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що потенційні мобілізовані почали активно покидати територію "Придністровської Молдовської республіки".

Про це Юсов сказав у коментарі Укрінформу, передає УП.



"Наявного контингенту російських сил в так званій ПМР, а насправді окупованій частині Молдови, не достатньо для ефективних наступальних дій з придністровського напрямку на Україну. Але що стосується провокацій, вони можливі.

Неодноразово говорилось, і це не секрет, що відповідь на подібні провокації буде і буде рішучою", - повідомив представник ГУРу.

За його словами, влада Молдови застерігала ПМР від порушень законодавства, тому населення Придністров’я та військові ПМР з російським громадянством, добре поінформовані про наслідки.

На питання, чи знають військові на території ПМР, як діяти у разі заклику Кремля розпочати військові провокації, Юсов відповів: "Вони знають, що їм робити, саме тому сьогодні потенційні мобілізовані активно виїжджають з території Придністровської Молдовської республіки".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 546
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
24 449
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
21 365
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
14 879
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
14 064
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
11 432
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
11 204
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
10 345
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
7 334
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
5 707