Росія несподівано скасувала безвізовий режим для угорських дипломатів

новини / Новини України / Війна з Росією
1 772
0


Росія призупинила дію міжурядової угоди з Угорщиною про безвізові поїздки дипломатичними та службовими паспортами.

Відповідне розпорядження опубліковано 2 березня на офіційному сайті правової інформації країни-окупанта.



Дія угоди "припинена до усунення порушень зобов'язань" з боку Угорщини або до її припинення.

При цьому в росії не стали уточнювати, про усунення якихось порушень йдеться.

Варто зазначити, що Угорщина займає неоднозначну позицію щодо вторгнення росії в Україну. Вона продовжує вести торговельну діяльність із країною окупантом і часто блокує ініціативи ЄС щодо підтримки України.

Нещодавно прем'єр країни Віктор Орбан заявив, що Угорщина й надалі торгуватиме з рф, незважаючи на прийняті проти кремля санкції.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.