У Чернівціобленерго розповіли про ситуацію зі світлом на Буковині 1 березня

новини / Новини Чернівців
2 475
0

Автор фото - Пауль Пшенічка

У перший день весни, першого березня, всі буковинці будуть зі світлом.

Таку приємну новину повідомили у пресцентрі Чернівціобленерго, пише molbuk.ua



"На 01.03.2023р. Усі групи споживачів будуть заживлені", - йдеться у повідомленні.

Водночас буковинців просять економити електроенергію в години пікових навантажень. Це, зокрема, йдеться про такі часові відрізки:
09.00-11.00 та 18.00-20.00.

Як відомо, на Буковині вже впродовж четвертого тижня не вимикають електроенергію. Схоже на те, що більше українцям не доведеться страждати від масових відключень.

"Україна веде переговори з європейською мережею операторів системи передачі електроенергії ENTSO-E про збільшення пропускної спроможності міждержавних мереж. Це дозволить швидко збалансувати енергосистему України, у разі виникнення дефіциту потужності. Тож навіть якщо російські терористи знову спробують занурити нас у темряву, їм вже це не вдасться", - зазначають у Чернівціобленерго.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.