RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |


У вищому навчальному закладі Луцька докторка наук та викладачка проводить лекції російською мовою. Студенти не хочуть ходити на пари до педагога, який не може перейти на державну мову.

Про деталі мовного скандалу розповіли у виданні "Волинська служба новин".



Студенти відмовляються ходити на пари

Зокрема студенти Волинського університету імені Лесі Українки не хочуть ходити на лекції докторки наук Луїзи Оляндер, оскільки вона веде пари російською. Молоді люди звернулися до керівництва факультету та попросили вплинути на викладачку.

Декан факультету Лілія Лавринович відповіла на скаргу студентів. Вона розповіла, що Луїза Оляндер намагається говорити українською мовою, але не все і завжди у неї виходить. Справа в тому, що сама викладач народилася у Росії.

За словами Лілії Лавринович, цього року у викладачки завершується контракт, і продовжувати його не будуть. Тому просять студентів порозумітися з нею. Якщо цього зробити не вдасться, будуть шукати інші шляхи вирішення питання.

Що відомо про Луїзу Оляндер

Луїза Костянтинівна Оляндер - народилася у Хабаровську, Росія. Нині їй 91 рік. Вищу освіту здобула в Ленінградському педінституті, працювала вчителем російської мови та літератури у школах-інтернатах Тамбова та Воронежа. Аспірантуру закінчувала в Орловському педінституті, а кандидатську та докторську дисертацію захищала у Москві.

У Волинському національному університеті працює з 1966 року. Спочатку вона була завкафедрою російської та зарубіжної літератури, а з 2006 року - очолювала певний час кафедру польської філології, професор кафедри полоністики та перекладу.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
28-02-2023, 01:30
Коментарів 0 Переглядів 1 613

Теги -

Відтепер головний ліхтар Чернівців запалюватимуть щосуботи

Чернівчанин Роман і сьогодні продовжує відстоювати позицію біля Києво-Печерської Лаври

Відбувся конкурс на кращу проєктну пропозицію нового комплексу замість ринку "Буковинський". Переможці пропонують на місці ринку збудувати торговельний центр із готелем
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Відтепер головний ліхтар Чернівців запалюватимуть щосуботи


Чернівчани продовжують допомагати армії. Блог Надії Будної
У Буковинському медичному університеті стартував челендж "Захистимо тих, хто захищає нас. Моя країна б’ється!"
Наберіться терпіння, інакше вам стане зле. Блог Ярослава Волощука
Не часто доводиться звертатися до послуг лікарів
ВІДЕО Переглянути все відео

Чому важливо захистити власне житло, як вибрати охоронну компанію й не поплатитися за власну байдужість, ми розпитали у чернівецьких фахівців підрозділу швидкого реагування "Тигр".

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.
• Теги