RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

* На правах рекламиУ сучасному світі наявність водійського посвідчення — одна з базових потреб. Мати права — означає бути не лише незалежним від міського транспорту та графіку руху автобусів та поїздів, а й максимально мобільним, упевненим, урівноваженим та пунктуальним. Навіть якщо у вас ще нема власного авто, посвідчення водія зайвим не стане, дуже часто роботодавці надають своїм працівникам корпоративні машини. Тож якщо ви не хочете потім наспіх здавати іспити, рекомендуємо вже зараз задуматися над навчанням у одній з автошкіл міста. Яку обрати – вирішувати вам, ми лише спростили ваші пошуки і зробили підбірку кращих спеціалізованих навчальних закладів міста.

Автошкола "ВСТ Автодрайв"


Адреса: Чернівецька область, Кіцманський район, с. Мамаївці, вул. О. Кобилянської, 2-А, ЗНЗ №2
Т.: +38 (050) 20 77 077, +38 (095) 125 99 91
Instagram – @avtshkola_vst_autodrive


Курси водіння у Чернівцях: які автошколи здійснюють набір постійно?*


 Категорії: А1А, В, B1, С1С, D1D, DE, ВЕ, С1Е, СЕ
 Функціонує більше 8 років
 Тип коробки навчальних автомобілів: механічна/автомат
 Вибір авто: сучасні машини
 Набір навчальної групи: групи набираються регулярно; є можливість займатися зранку або ввечері
 Пільги: для студентів (300 грн) та внутрішньо переміщених осіб (400 грн)
 Оплата: безвідсоткова розстрочка на період навчання

Автошкола, яку вважають найкращою у місті за версією конкурсу "Народний Бренд 2021-2022рр.". Попри великі навантаження автошкола в умовах воєнного стану не припинила своє існування й протягом усього цього непростого періоду продовжувала навчати чернівчан і гостей міста майстерності керувати транспортними засобами. І якщо хтось собі дозволяє тепер трохи розслабитись, керуючись думкою, що конкурентів поменшало, ця компанія навпаки ж щодня вдосконалюється, щоб виправдовувати довіру тих, хто її обирає. Автошкола "ВСТ Автодрайв" – це школа, у якій ви отримаєте відповідну фахову підготовку водія потрібної вам категорії – легкові, вантажні авто, мотоцикли, автобуси, причепи. Ми пропонуємо своїм учням теоретичне і практичне навчання, яке проводять висококваліфіковані працівники, а також діючі спеціалісти з науково-дослідного центру в галузі автотехнічних досліджень з Безпеці Дорожнього Руху.

До послуг відвідувачів автошколи "ВСТ Автодрайв": персональна робота з кожним слухачем, якісний підхід до навчання, супроводження до моменту отримання посвідчення водія, подарункові сертифікати на отримання водійських прав.
Здійснюється страхування учнів від нещасних випадків під час навчання.

Терміни навчання


Категорії АА1 – 8 тижнів
Категорії В – 8 тижнів
Категорії С – 14 тижнів, підготовка
Категорії С1С – 10 тижнів, перепідготовка
Категорії D1D – 10 тижнів
Категорії С1Е, СЕ – 6 тижнів

Для практичного керування діє індивідуальний підхід, тобто викладач може підлаштовуватись під графік учня. Практичне керування здійснюється по затверджених маршрутах Кіцманського району, а також по місту Чернівці.

Після закінчення навчання однієї групи відразу починає навчання інша. В групах навчаються по 10-30 осіб, згідно ліцензійного обсягу.

ПП Автошкола "Автофах"


Адреса: м. Чернівці, вул.А.Шептицького, 13
Т.+38 (050) 540 25 78
ПЕРША ПРИВАТНА ШКОЛА В УКРАЇНІ! Працює з 1990 року.
 Категорії: А1, А, В, С1, С, D1, D, ВЕ, С1Е,СЕ
 Тип коробки навчальних автомобілів: механічна/автомат
 Вибір авто: сучасні машини
 Набір навчальної групи: по 2 групи на місяць
 Практичний модуль можливий за індивідуальним графіком, окрім неділі.
 Оплата можлива як зразу всієї суми, так і частинами!

Автошкола "Автофах" вже 33 роки навчає людей водінню транспортними засобами всіх категорій. Має зручне місце розташування – в самому центрі Чернівців. Професійні викладачі навчального закладу допоможуть здобути хороші навички водіння, адже: навчання проводиться в спеціально обладнаних кабінетах. Новітні технології навчання допоможуть краще зрозуміти теоретичний матеріал та застосовувати його на практиці.

Теоретичні заняття проводяться тільки офлайн сертифікованими спеціалістами, так ви зможете здобути відмінні навички водіння автотранспортом. Автошкола має можливість працювати, навіть коли є відключення електрики.

У автошколі "Автофах" є можливість вибору автомобіля для практичних занять; ви зможете обрати для себе ранкові, денні чи вечірні заняття. Опанувавши мистецтво водіння, ви станете незалежним та мобільним, зможете швидко потрапити у потрібне місце. За умови відвідування всіх занять, тут гарантують отримання глибоких теоретичних та практичних знань.

Автошкола ТОВ "Партнер Авто-Буковина"


Адреса: м. Чернівці, вул. Головна, 200, корпус Б, оф. 32
Т.: +38 (099) 270 99 93, +38 (097) 913 01 20
Instagram – @avtshkola_vst_autodrive
 Категорії: А1А, В, B1, С1С, D1D, DE, ВЕ, С1Е, СЕ
 Функціонує понад 8 років
 Тип коробки навчальних автомобілів: механічна/автомат
 Вибір авто: сучасні машини
 Набір навчальної групи: групи набираються регулярно; є можливість займатися зранку або ввечері
 Пільги: для студентів (300 грн) та внутрішньо переміщених осіб (400 грн)
 Оплата: безвідсоткова розстрочка на період навчання

"Партнер Авто-Буковина" – це та автошкола, де ви дійсно зможете навчитись вправно кермувати. Ми гарантуємо якісне навчання та індивідуальний підхід до кожного учня.

Автошкола має відповідне технічне оснащення навчальних аудиторій і майданчиків для практичних занять: мультимедійне забезпечення, комп’ютери, тренажери, макети, плакати в розрізі автомобіля, обладнання для тестування тощо.

Після отримання теоретичного досвіду є можливість закріпити навички на практиці у цей же день. Такі заняття принесуть набагато більший результат, ніж ті, що проводяться окремо.

Діє індивідуальний підхід до проведення практичних занять – викладач може підлаштовуватися під графік учня. Практичне керування здійснюється по затверджених маршрутах.

Крім того, у нас ви можете придбати подарунковий сертифікат на навчання, який стане чудовим подарунком для ваших рідних чи близьких. Також "Партнер Авто-Буковина" надає страхові послуги.

Завітайте у нашу автошколу, і ми з радістю допоможемо вам сісти за кермо, зрозуміти свій автомобіль і не боятися дороги!

Автошкола "Лідер+"


Адреса: м. Чернівці, ОЦ "Квадрат", вул. Головна, 122А
Т.+38 (050) 606 05 05
Site: www.avtoshkola-liderplus.com
Facebook: avtoshkolaliderplus
Instagram: avtoshkola_lider_plus
 Категорія: В
 Ціна (категорія В): залежить від постійно діючих знижок
 Функціонує 1 рік
 Тип коробки навчальних автомобілів: механічна/автомат
 Вибір авто: сучасні машини
 Набір навчальної групи: двічі на місяць; набір на очне (вечірні заняття - 18.00 до 20.00 год); онлайн навчання - щодня
 Оплата можлива як зразу всієї суми, так і частинами! Можете обрати зручний варіант для себе та навчатись без жодних зайвих проблем

Лідер+ — це автошкола нового покоління, в якій ми враховуємо всі потреби наших учнів! Кажуть, щоб навчитись круто керувати автомобілем потрібно попасти до хорошого інструктора. У нас він саме такий! Знає як пояснити легко і доступно, не кричить, любить жартувати, робить все, щоб ваша їзда була легкою, без переживань та в задоволення. Та найголовніше готовий 150 разів пояснити одне й те саме, аби ви точно запамʼятали і в майбутньому впевнено почувались в тій чи іншій ситуації. Автошкола забезпечує різностороннє навчання із інтерактивними та медіа технологіями. Таким чином вдається розглянути різні теми не поверхнево, а поглибленно для кращого засвоєння!

В кожній автошколі головним є колектив. В нашій школі ми зібрали викладачів з колосальним досвідом (понад 15 років), які не тільки вміють чудово керувати автотранспортом, а й мають навички вчителя і психолога. Адже, розслаблення учнів – це дуже важливо.

Проте у вас також є можливість обрати окремі послуги. Наприклад, тільки теоретична частина навчання (онлайн чи офлайн формат) або навпаки тільки практика. І, звичайно ж, мусимо звернути увагу тих, в кого вже є посвідчення водія, що у нас ви можете взяти курс "Поверни собі кермо", якщо водійське посвідчення у вас вже є, але з певних причин навички керування автомобілем вже втрачені або ви відчуваєте страх та невпевненість за кермом.

Важливо! Лідер+ забезпечує повний супровід від моменту подачі документів до отримання водійського посвідчення.

Автошкола "Вікторія-Драйв"


Адреса: Чернівецька область, м.Сторожинець, вул.Чернівецька, 4 (3 поверх)
Т.: +38 (096) 179 28 82
Instagram – @avtshkola_vst_autodrive
 Категорії: А, А1, В, В1, С, С1, D, D1, BE, C1E, CE
 Функціонує: 1 рік
 Тип коробки навчальних автомобілів: механічна/автомат
 Вибір авто: сучасні машини
 Набір навчальної групи: групи набираються регулярно; є можливість займатися зранку або ввечері
 Пільги: для студентів (300 грн) та внутрішньо переміщених осіб (400 грн)
 Оплата: безвідсоткова розстрочка на період навчання

Автошкола "Вікторія-Драйв" – молода прогресивна школа, що відкрилась у Сторожинці. Попри це, інструктори навчального закладу мають понад десятилітній досвід роботи з учнями різних рівнів підготовки. Їм під силу навчити однаково добре водити авто як і 18-річних дівчат, так і бабусь на пенсії. Студенти навчальних закладів постійно отримують знижку на навчання у автошколах цієї мережі, а всі учні на час навчання отримують безкоштовну страхівку.

Автошкола працює лише за чесними та прозорими умовами, має усі необхідні ліцензії та дозволи.

Усі викладачі та інструктори "Вікторії-Драйв" стараються підлаштуватися під запити своїх вихованців та організовують гнучкий навчальний процес для кожного, займаючись із ними і в денний, і у вечірній час.

Для практичного керування діє індивідуальний підхід, тобто викладач може підлаштовуватись під графік учня. Практичне керування здійснюється по затверджених маршрутах Сторожинецького району, а також по місту Чернівці.

Автошкола "Авто Марс"


Адреса: Чернівецька обл., с. Мамаївці, вул. Шевченка, 119
Т. +38 (099) 22 21 522, +38 (050) 72 000 22
Facebook: avto_mars_avtoshkola
Instagram: avto_mars_avtoshkola
 Категорії: "А"А1", "В"В1", "С"С1", "ВЕ", "СЕ", С1Е", "D"D1"
 Тип коробки навчальних автомобілів: механічна/автомат
 Вибір авто: сучасні машини, технічний стан яких регулярно перевіряється.
 Набір навчальної групи: постійно; є можливість вибрати оптимальний час занять
 Можливість оплати частинами.
 Категорія В – термін навчання 8 тижнів
 Категорія А1А – термін навчання 8 тижнів
 Категорія С1С – термін навчання 5 тижнів, перепідготовка
 Категорія D1D – термін навчання 6 тижнів
 Категорія С1Е, СЕ – термін навчання 4 тижні
 Для водіїв, які бажають удосконалити навички водіння й отримати іншу категорію, навчання проводять у найкоротші терміни.

Особистий автомобіль вже давно з розкоші для привілейованих, перейшов в розряд засобів пересування. Відповідно, зростає кількість автотранспорту на дорогах і кількість водіїв. В теперішніх умовах – це ще пункт обігріву, павербанк, генератор. Щоб вміло ним користуватися потрібно якісно до цього підготуватися. Ми маємо усі необхідні умови для вашого комфортного навчання.

Можна вибирати зручний для себе графік навчання – вранці, вечорами, у вихідні.

Можливість проходження теоретичної частини у віддаленому режимі онлайн.

Супроводжуємо учня від початку навчання до моменту отримання посвідчення водія в МРЕО. Навчання не закінчується сертифікатом про закінчення навчання в автошколі. Ми з вами допоки ви не матимите водійське посвідчення.

Висококваліфіковані викладачі та авторські програми підготовки. Наш пріоритет, це знання, які потрібні для впевненого керування автомобілем
Комфортні автомобілі для навчання та сучасні просторі класи.

Прозоре формування ціни. Ціна є фіксованою, включає в себе пальне, підручники, супровід на іспиті.

Автошкола ВСТ "Автотрейд"


Адреса: м. Чернівці, вул. Кишинівська, 2-А
Т.: +38 (095) 125 99 90, +38 (050) 500 80 59
Instagram – vst_avtotrade
 Категорії: В, С, С1, D, D1,BE, C1Е, CЕ, E
 Функціонує: більше 8 років
 Тип коробки навчальних автомобілів: механічна/автомат
 Вибір авто: сучасні машини таких марок, як: Volkswagen, Renault, Dacia Logan та інші
 Набір навчальної групи: групи набираються регулярно; є можливість займатися зранку або ввечері. Тут навчається по 10-30 осіб, згідно ліцензійного обсягу
 Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 год
 Пільги: для студентів (300 грн) та внутрішньо переміщених осіб (400 грн)
 Оплата: безвідсоткова розстрочка на період навчання

Aвтошкола ВСТ "Автотрейд" – це школа, де дійсно навчать кожного охочого всіх правил дорожнього руху, застосовувати їх на дорозі, уміти правильно реагувати в складних ситуаціях, а також поважати всіх учасників дорожнього руху.
Під час навчання здійснюється страхування учнів від нещасних випадків.

Підготовка водіїв відбувається на майданчику для навчання з початкового керування, а також по затверджених маршрутах за місцезнаходженням закладу.

Наші досвідчені інструктори знайдуть підхід до кожного учня і позбавлять його страху водіння.

Категорії:


Термін навчання категорії В – 8 тижнів
Термін навчання категорії D – 10 тижнів
Термін навчання категорії E – 6 тижнів
Термін навчання категорії C1С – 10 тижнів

Теоретичні заняття проводяться вранці і ввечері. Кожен учень сам обирає найбільш зручний для себе час практичного водіння.

Автошкола ВСТ "Автотрейд" має великий зал, 3 аудиторії, де навчання може відбуватися паралельно. За результатами складених іспитів екзаменаційна комісія складає протокол, на підставі якого заклад або його філія видає слухачам свідоцтво про його закінчення.

Автошкола "Автотех"


Адреса: м. Чернівці, вул. Сковороди, 5
Т.: +38 (0372) 55 50 86, +38 (050) 20 77 077, +38 (068) 48 64 680
Instagram – @avtshkola_vst_autodrive
 Категорії: А1А, В
 Функціонує: більше 8 років
 Тип коробки навчальних автомобілів: механічна/автомат
 Вибір авто: сучасні машини таких марок, як: Volkswagen, Renault, Dacia Logan та інші
 Набір навчальної групи: групи набираються регулярно; є можливість займатися зранку або ввечері. Тут навчається по 10-30 осіб, згідно ліцензійного обсягу
 Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 год
 Пільги: для студентів (300 грн) та внутрішньо переміщених осіб (400 грн)
 Оплата: безвідсоткова розстрочка на період навчання

Автошкола "Автотех" – це школа, насамперед, зі зручним місцем розташування (в центрі міста), з відповідною фаховою підготовкою теоретичного і практичного навчання, яке проводять висококваліфіковані працівники, а також діючі спеціалісти з науково-дослідного центру в галузі автотехнічних досліджень з Безпеки дорожнього руху.

В автошколі "Автотех" ми персонально працюємо з кожним слухачем, використовуємо якісний підхід до навчання, супроводжуємо кожного слухача до моменту отримання посвідчення водія. Практичного керування навчають професійні викладачі на сучасних і комфортних автомобілях. Під час навчання здійснюється страхування учнів від нещасних випадків.

"Автотех" – перевірена роками автошкола. За весь час свого існування вона заслужила собі високий авторитет та не фігурувала в неприємних інцидентах чи корупційних схемах.

Для практичного керування діє індивідуальний графік, тобто викладач може підлаштовуватися під графік учня. Автошкола "Автотех" – це індивідуальний підхід до кожного студента та дорослого!
Редактор: Марія Фернюк
27-02-2023, 15:15
Коментарів 0 Переглядів 3 726

Теги -

Відтепер головний ліхтар Чернівців запалюватимуть щосуботи

Чернівчанин Роман і сьогодні продовжує відстоювати позицію біля Києво-Печерської Лаври

Відбувся конкурс на кращу проєктну пропозицію нового комплексу замість ринку "Буковинський". Переможці пропонують на місці ринку збудувати торговельний центр із готелем
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Відтепер головний ліхтар Чернівців запалюватимуть щосуботи


Чернівчани продовжують допомагати армії. Блог Надії Будної
У Буковинському медичному університеті стартував челендж "Захистимо тих, хто захищає нас. Моя країна б’ється!"
Наберіться терпіння, інакше вам стане зле. Блог Ярослава Волощука
Не часто доводиться звертатися до послуг лікарів
ВІДЕО Переглянути все відео

Чому важливо захистити власне житло, як вибрати охоронну компанію й не поплатитися за власну байдужість, ми розпитали у чернівецьких фахівців підрозділу швидкого реагування "Тигр".

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.
• Теги