На Буковині п'яний чоловік ображав колишню жінку: його судитимуть

новини / Новини Чернівців / пригоди / кримінал
3 652
0

На Буковині судитимуть чоловіка, який словесно ображав та погрожував фізичною розправою, колишній дружині.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.




До поліції звернулася 42-річна жінка із заявою про те, що її колишній чоловік систематично вчиняє над нею домашнє насильство. Правоохоронці зібрали достатню кількість доказів скоєння буковинцем протиправних дій та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду. Порушнику загрожує до двох років позбавлення волі.

Під час досудового розслідування співробітники поліції встановили, що 48-річний житель Вижницької громади, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, неодноразово вчиняв суперечки із колишньою дружиною. В ході конфлікту буковинець ображав жінку нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою та шарпав за одяг.

Правоохоронці проводили з чоловіком профілактичні бесіди про недопущення скоєння випадків насильства, однак порушника це не зупинило і він продовжував вчиняти психологічне та фізичне насильство стосовно колишньої дружини.

За систематичне вчинення насильства поліцейські складали на кривдника протоколи за частинами 1, 2 статті 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення та виносили терміновий заборонний припис з обмеження спілкування з потерпілою.

Однак кривдника покарання у вигляді штрафів не зупинило і чоловік продовжував психологічно тиснути на жінку. Впродовж декількох місяців буковинка декілька разів зверталася із відповідними скаргами до поліції.

Наразі слідчі Вижницького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Вижницької окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували матеріали провадження з обвинувальним актом стосовно чоловіка до суду для розгляду. Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 642
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 432
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 870
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 581
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 501
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 359
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 339
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 075
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 068
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
1 829


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.