Штурмові бригада "Лють": підполковник поліції з Буковини, розповів для чого її створюють

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / гаряча тема
2 747
0

На території Буковини триває кампанія щодо формування та залучення поліцейських і добровольців до штурмових бригад системи МВС, які братимуть участь у звільненні територій від окупантів.

Про особливості створення бойового підрозділу та його завдання розповів командир взводу штурмової бригади Національної поліції України "Лють" підполковник поліції Володимир ЧУМАК.

– Наше перше завдання полягає у звільненні окупованих територій від ворога. Тому ми й організовуємо людей у бригаду, щоб штурмувати позиції ворога і виганяти його з наших рідних земель. Набираємо як цивільних, так і нинішніх працівників поліції. Потенційні кандидати мають бути налаштовані і вмотивовані та готові виконувати поставлені перед ними завдання. Усі, хто подолає етапи відбору, пройдуть відповідні навчання у польових умовах. Вони зможуть освоїти використання зброї. Кістяк підрозділу становитимуть ті, хто уже виконував бойові завдання і мають досвід участі в бойових діях. Наше завдання полягає у тому, щоб належно підготувати хлопців до роботи на передовій лінії. Ми це можемо, у нас є досвід. Я бачу вмотивованість кандидатів, які виявляють бажання служити та виконувати усі завдання, – каже Володимир Чумак.

"Лють" – це штурмова бригада поліції, яка наразі створюється в Нацполіції України у системі МВС "Гвардія наступу". Наразі вже відбулися зустрічі командирів штурмової бригади "Лють" та керівництва ГУ НП в області з особовим складом поліції Буковини. Ми інформували поліцейських про умови служби у новоствореному підрозділі. Після цього чимало поліцейських виявили бажання вступити до лав "Люті".

Володимир Чумак розповів, чому сам долучився до "Гвардії наступу": "У мене росте двоє синів, тож ми не маємо права війну передавати наступному поколінню. Я і є для цього тут, щоб мої діти не отримали таку "спадщину" від ворога. Україну я бачу незалежною, вільною, сильною нацією із захищеними кордонами.

Довідка

Заявки кандидати можуть подати онлайн або ж у ЦНАП за адресами:
• Чернівці, вулиця Героїв Майдану 7, телефон: 0501465300;
• Кельменці, площа Центральна 2, телефон: 0676099529;
• Вижниця, вулиця Грушевського 35, телефон: 0977421600.

Працює "гаряча лінія" для консультацій: 0 800 100 020.
Також інформацію про набір можна отримати у секторі організації відбору в ГУ НП в області за телефонами: (066)183-33-17, (0372) 59-14-32.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

17:58
Ось як українців дурять у магазинах: на що звернути увагу у чеку
17:40
На Буковині попрощалися з полеглим Героєм Василем Бородачем
17:21
Чернівецька психіатрична лікарня отримала міжнародний грант на сотні тисяч євро
17:00
Яловичина чи курка: названо найкорисніше для здоров'я м'ясо
17:00
Рух перекрито: в центрі Чернівців сталася ДТП з потерпілими
16:52
Китай критикує Трампа і пропонує Європі себе
16:25
Понад 300 книжкових знаків: у Чернівцях відкриють унікальну виставку до Шевченківських днів
16:03
Діти залишилися без батька... У Чернівцях попрощалися із воїном Юрієм Крічуном - фото
15:58
На Буковині фотопастка зловила лиса: цікаві факти про хитрого Лиса Микиту
15:35
У чернівецькій поліклініці можна пройти бронхоскопію: кому рекомендують таке обстеження
15:12
Буковина втратила ще одного Героя: загинув 40-річний Руслан Шандро
14:59
Яловичина чи курка? Названо м'ясо, яке найкорисніше для здоров'я
14:44
На Буковині за допомогою гелікоптера затримано порушників кордону - відео
14:22
У Чернівцях відбудеться чергова акція на підтримку полонених та безвісти зниклих бійців
14:04
Горіла трава, господарська будівля та теплиця: на Буковині минулої доби сталося 4 пожежі
13:44
На Буковині розпочалася реєстрація на НМТ-2025
13:25
Їжа-ліки. Як правильно вживати броколі для максимальної користі
13:07
Порушив ПДР: на Буковині зупинили п'яного водія
12:44
"Кінець одного етапу – початок нового": звільнилася радниця Запаранюка
12:24
Курс валют у Чернівцях 6 березня
11:59
Які документи потрібні митцям і медійникам для виїзду за кордон? Роз'яснення ДПСУ
11:40
На Буковині за минулу добу трапилося 11 пожеж
11:20
В Україні зросла середня зарплата: хто отримує найбільше
11:00
ДТП на Буковині: водій мотоцикла врізався в автомобіль
10:40
Не виставила рахунки за оренду: на Буковині судитимуть посадовицю, яка зловживала службовим становищем
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм