«Будемо пам’ятати кожного»: на Буковині попрощалися з 11-ма Героями - фото

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / топ новини
3 594
0

Фото з прощання на Центральному кладовищі Чернівців


Сьогодні, 24 лютого, на Буковині в останню дорогу провели 11 Героїв, які віддали своє життя за Україну. На Алеї Слави Центрального кладовища Чернівців поховали воїна військової частини А4069, молодшого сержанта Сергія Скворцова та військовослужбовців частини А4436, солдатів Івана Яківчика і Олексія Боднаря.

Про це повідомляє Чернівецька облрада, пише molbuk.ua



Із чотирма воїнами попрощалися на Вижниччині – молодшим сержантом Іваном Маковійчуком, солдатами Іллею Боднарашеком, Костянтином Паламарюком та Іллею Візиром.

Також прощання відбулося у Недобоївцях із старшим сержантом Віталієм Рудницьким, у Погорілівці – із солдатом Дмитром Костенюком. У Сторожинці поховали солдата Сергія Федорюка, у Новодністровську – солдата Дмитра Кадика.

"З початку російсько-української війни війни Буковина втратила сотні своїх Героїв. Пам’ятатимемо кожного, а ворог обов’язково відповість за одиноких матерів, осиротілих дітей та вдів! Україна вистоїть і переможе!" - йдеться у дописі облради.











Раніше повідомлялося, що сьогодні, 24 лютого, в Чернівцях попрощаються з одинадцятьма Героями, які загинули, боронячи Україну від російської навали.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Пенсії, виплати ВПО, субсидії, тарифи: що зміниться з 1 квітня
У Міноборони створили управління космічної політики
Як виглядала Резиденція митрополитів майже століття тому – фото
Кліщі навіть на метр до вас не підповзуть: ось що потрібно зробити перед виходом на вулицю
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
Хвороби та військова служба: хто може отримати звільнення від мобілізації
Знищили понад 1500 окупантів: за минулу добу на фронті - 223 боєзіткнень, - Генштаб
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм