Хліб може знову подорожчати

новини
1 117
0
Обіцянка відмінити регулювання рентабельності хлібопекарських підприємств стала основною новиною після наради віце-прем`єра з питань АПК Віктора Славути з пекарями.
Постанова, яка відміняє регулювання, була ухвалена, але документ не підписав попередній міністр економіки. Тому місцева влада продовжує регулювати пекарів.

На думку пекарів, доходи населення з середини 1990-х зросли в 10 разів, а ціна хліба – тільки в два рази. Оскільки хліб становить невелику частину витрат, причин конролювати рентабельність немає. Тому пекарі скористався особистою зустріччю з представниками влади і вкотре попросили: відміни або зниження ПДВ на виробництво хліба, пільгового ввезення хлібопекарського устаткування і вирішення проблеми з торгівлею, яка затримує платежі виробникам на кілька місяців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції