Винищувачі США вдруге за 2 дні перехопили російські літаки поблизу Аляски

новини / Новини світу
1 678
0

Військові літаки Сполучених Штатів 16 лютого вдруге за два дні перехопили російські винищувачі та бомбардувальники, які летіли неподалік Аляски, але не входили в повітряний простір США чи Канади.

Про це пише CNN.



Два американські F-35 перехопили російські бомбардувальники ТУ-95 "Ведмідь", а також винищувачі СУ-30 і СУ-35. Літаки рф наближалися до зони розпізнавання протиповітряної оборони Аляски, коли їх перехопили.

Днем раніше два F-16 перехопили російські ТУ-95 і СУ-35, які вже увійшли в зону ППО Аляски, але все ще залишалися за межами повітряного простору Сполучених Штатів.

Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD) зазначило, що не вважає дії російської авіації провокаційними чи загрозливими.

"Як і раніше, NORAD передбачав цю російську активність і в результаті нашого планування зміг її перехопити. Ми, як і раніше, готові застосувати низку варіантів реагування на захист суверенітету Північної Америки та Арктики", — йдеться в заяві командування.

У NORAD також додали, що не вважають цю діяльність російських літаків пов’язаною з нещодавнім збиттям невідомих літальних об’єктів у повітряному просторі США та Канади.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують