У Шольца визнали, що поставки танків Leopard запізнилися

новини / Новини України / Війна з Росією
688
0

Рішення про постачання в Україну німецьких танків Leopard було ухвалено з деяким запізненням. Про це заявив віце-канцлер - міністр економіки Німеччини Роберт Хабек в інтерв'ю виданню Die Zeit.

"Трохи запізно, але, принаймні, це [рішення] вже ухвалено", — заявив він, коментуючи поставки озброєння.



За словами Хабека, зараз уряд робить все можливе, щоб німецькі танки якомога швидше опинилися в руках українців, оскільки "всі чекають жахливого російського наступу".

Водночас віце-канцлер виключив передачу Україні винищувачів найближчим часом, пославшись на побоювання Німеччини стати безпосереднім учасником воєнного конфлікту.

"Ми не обговорюємо це питання", — підкреслив Хабек.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: