Винищувач у небі над США збив невідомий об'єкт

новини / Новини України / Новини світу
1 904
0

У неділю, 12 лютого, американський винищувач F-16 за вказівкою президента США Джо Байдена збив повітряний об'єкт над озером Гурон, що неподалік від кордону з Канадою.

Про це повідомляє CNN із посиланням на Міністерство оборони США.



"Ми не оцінювали його (об'єкт, - ред.) як кінетичну військову загрозу будь-чому на землі, але оцінювали його як загрозу безпеці польоту (цивільних літаків, - ред.) та загрозу через його потенційні можливості спостереження. Наша команда тепер працюватиме над відновленням об’єкта, щоб дізнатися більше про нього", – заявив прессекретар Пентагону генерал Пет Райдер.

Він летів на висоті понад 6 кілометрів над Верхнім півостровом Мічигану, повідомив анонімний американський високопосадовець у коментарі для видання. За його словами поінформованого, об'єкт був "восьмикутним" із звисаючими мотузками.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.