"У Миколи є брат-близнюк, дружина та маленький син": що відомо про загиблого героя з Буковини Миколу Порфир’єва

новини / Війна з Росією / Новини Чернівців
2 703
0

Другого лютого під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув військовослужбовець Микола Порфир’єв. Чоловік був родом із села Лукавці.

Про це повідомляє molbuk.ua



– Микола виріс у багатодітній сім’ї. Він був відповідальним та щирим. На нього завжди можна було покластися. Нещодавно чоловік побрався із жінкою, у них у шлюбі народився синочок, якому зараз десять місяців. Та і сам Микола був дуже молодий, йому було лише 33 роки. Це дуже велика втрата для його сім’ї, – розповів староста села Лукавці Павло АНТОНОВИЧ.

Миколин старший брат Михайло досі не може оговтатися від втрати.

– У Миколи є брат-близнюк, він зараз вдома. А Микола пішов на війну добровольцем, воював ще з червня. Був учасником АТО у 2014 році… У дитинстві наше життя було складне… Батьки дуже рано померли, Миколу і брата-близнюка забрали до інтернату, потім я ними опікувався. Для мене це пекучий біль, який ніколи не вщухне, адже я втратив рідну людину, – розповів Михайло ПОРФИР’ЄВ.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: