На Буковині судитимуть чоловіка, який порушив правила адміністративного нагляду

новини / Новини Чернівців / пригоди
1 999
0

33-річний житель села Колінківці неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів, тому відповідно до ухвали суду, не мав права покидати місце проживання. За самовільне залишення домівки чоловіку загрожує до шести місяців арешту. Наразі правоохоронці повідомили про підозру буковинцю у вчиненні кримінального проступку.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



У результаті досудового розслідування поліцейські встановили, що буковинець, не виконуючи ухвалу суду та перебуваючи під адміністративним наглядом, самовільно покинув домівку. Знаючи про встановлені тимчасові обмеження і заборони, порушник не перебував за місцем проживання, та не повідомив про свою відсутність правоохоронців.

Під процесуальним керівництвом Чернівецької оружної прокуратури дізнавачі відділення поліції №6 (м. Новоселиця) Чернівецького районного відділу поліції зібрали достатню кількість доказів та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду.

Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 395 (Порушення правил адміністративного нагляду) Кримінального кодексу України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відомій співачці з Буковини зробили операцію: вона лікується вже два місяці
11 259
У центрі Чернівців запропонували збудувати великий готель: хто за цим стоїть
10 276
Вчителька з Чернівців дала ШІ оцінити твір учениці: що з цього вийшло
5 164
"Неньо" був легендою: у Чернівцях помер найстаріший працівник теплокомуненерго
3 943
У Чернівцях активіст, на авто якого впало дерево, виграв суд у зелентресту
2 494
У Відні жорстоко закатували 21-річного юнака: ЗМІ пишуть про причетність до вбивства буковинця
2 482
Чому хочуть скасувати безкоштовний заїзд: директор Калинівського ринку пояснив про зміни
2 378
Завтра Буковина попрощається із захисником Андрієм Боднарюком
2 211
У Чернівцях затримали правоохоронця, який заробляв на ухилянтах і ховався від слідства
1 902
У Чернівцях відкрили новий корпус експертно-криміналістичного центру
1 822