Weather

Рада може незабаром призначити нових глав СБУ та МВС: ЗМІ назвали імена

новини / Новини України / Війна з Росією
1 017
0

Верховна Рада, можливо, вже найближчими тижнями призначить нових керівників Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ. Можливими кандидатами називають Василя Малюка та Ігоря Клименка.

За інформацією видання РБК-Україна, інших кандидатів на зазначені пости не розглядали. Зокрема, на посаду голови СБУ розглядають виключно Малюка.



При цьому уточнюється, що якщо глав відомств не призначать в найближчі пленарні тижні, то через регламентні процедури, пов'язані з іншими питаннями.

Варто відзначити, що на даний момент Малюк та Клименко очолюють відповідні відомства як виконуючі обов'язки.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують