Янукович пропонує розділити майно колишнього СРСР

новини
2 203
0
Президент Віктор Янукович виступає за розподіл майна колишнього СРСР між усіма країнами, що входили до його складу. Про це він сказав в інтерв'ю "Інтеру", 1+1 та ICTV.

На прохання прокоментувати позицію Росії, яка хоче, щоб Україна передала їй майно колишнього СРСР, Янукович заявив:

"Ми не бачимо на сьогоднішній день рішення. Ми ніколи не визнаємо цього. Ми вважаємо, що його (майно) треба розділити між країнами. А як це зробити, механізму поки не знайдено".

На питання, чи обговорювалося це питання під час візиту в Україну президента Росії Дмитра Медведєва, Янукович відповів:

"Ми не обговорювали це питання".

Як відомо, раніше керівник справами президента Росії Володимир Кожин заявив, що Росія сподівається, що Україна передасть їй всю власність колишнього СРСР за кордоном.

"Українська правда"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції