Weather

За один день в Дії замовили 300 тисяч LED-ламп для обміну

новини / Новини України
709
0

Після старту програми обміну ламп розжарювання на енергозберігаючі LED-лампи українці у перший день замовили на обмін уже понад 300 тисяч ламп через Дію.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.



За його словами, 30 мільйонів таких ламп уже закуплені ЄС, ще 5 мільйонів очікується від Франції.

"Попередню заявку на обмін можна подати через Дію або просто обміняти старі лампи на нові у відділеннях Укрпошти. Українці замовили на обмін уже понад 300 тисяч енергоощадних ламп через Дію", – розповів Шмигаль.

Зараз послуга доступна в обласних центрах (крім тимчасово окупованих Донецька, Луганська, Сімферополя та міста Севастополя), а також в містах: Кривий Ріг, Краматорськ та Покровськ.

Під час другого етапу програма обміну ламп запрацює в райцентрах, а до кінця лютого - в селах.

До обміну приймаються справні лампи розжарювання. Обмін буде відбуватись у два способи - з попереднім замовленням і без нього. Інструкція, як це зробити - за посиланням.

Раніше molbuk.ua повідомляв, де можна обміняти лампи на Буковині.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують