В енергосистемі через ворожу атаку - значний дефіцит: яка ситуація зі світлом на Буковині

новини / Новини України / гаряча тема
7 473
0

Через ранішні російські атаки в енергосистемі України - значний дефіцит. До всіх областей доведені ліміти споживання.

Про це повідомили в Укренерго, пише molbuk.ua



Сьогодні, 26 січня, вночі та зранку ворог знову завдав удару ракетами та дронами по енергетичній інфраструктурі України. Це вже 13 ракетний удар та 15 атака дронів по енергосистемі України.

Є влучання та пошкодження обладнання у південному, центральному, південно-західному регіонах. У Дніпровському регіоні на одному з енергооб’єктів основне високовольтне обладнання знищено.

"Проблеми з енергоживленням, спричинені обстрілами, на півдні, в тому числі й в Одеській області. По всій Україні під час атаки були запроваджені аварійні відключення. Зараз поступово повертаються планові графіки обмежень. Дефіцит в системі значний. До всіх областей доведені ліміти споживання", - йдеться у повідомленні.

У Чернівціобленерго станом на 14.00 ще не опублікували оновленого графіка відключень на сьогодні, 26 січня. Тож поки що діє попередній:



Проте попереджали, що за результатами сьогоднішньої атаки російських терористів можуть відбутися зміни у лімітах споживання для всіх областей.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
9 993
До Землі наближається нова магнітна буря: вчені назвали дату
7 319
Чи повернуться морози: прогноз погоди на Буковині до кінця лютого
3 475
«Місто – бімба. Люди розкішні»: переселенці діляться враженнями від життя в Чернівцях
3 387
«Я був би згоден віддати його за одну гривню»: чому не можуть продати комбінат хлібопродуктів у Неполоківцях
3 333
У Чернівцях попрощаються із сімома невідомими захисниками України
3 319
Як і де у Чернівцях перевірити себе на «Скринінгу 40+»
2 776
Понад 50 діб боротьби: у Чернівцях врятували маму та передчасно народжене немовля
2 576
«Відгукнися, кохана!»: військовий шукає жінку, з якою познайомився у Чернівцях
2 397
«Дайте нам чернівецьких!»: бригади з Чернівців відновлювали тепло в Києві
1 890