На Буковині протягом усього дня не відключатимуть світло: коли саме

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
10 660
0

На Буковині виміряють, скільки в області витрачають електроенергії протягом дня та кожної години зокрема. У день проведення вимірів світло в регіоні не вимикатимуть. Цей щасливий день попередньо - 26 січня.

Про це повідомляє Чернівціобленерго, пише molbuk.ua



"До уваги керівників виробничих підприємств, бізнес структур, підприємців, державних установ та мешканців Чернівецької області!

Відповідно до розпорядження Міненерго в усіх регіонах країни будуть проведені виміри електричного навантаження у режимні дні.

Тобто у такий день в регіоні не будуть здійснюватися погодинні відключення за графіками. У цей день буде проведено виміри погодинного активного навантаження у споживачів, щоб отримати точну інформацію про обсяги реального споживання області на цей час.

Режимний день в Чернівецькій області буде проведено 26 січня (якщо не відбудеться змін)", - йдеться у повідомленні.

Тобто у наступний четвер області не надаватимуть лімітів споживання, відтак відключень за графіками не буде. Відключення можливі лише у зв'язку із аварійними ситуаціями в мережах.

"Шановні краяни! Плануйте свою роботу на наступний четвер без обмежень електроенергії, щоб можна було зрозуміти, скільки області потрібно електроенергії для нормального функціонування краю", - звертаються до буковинців енергетики.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують