На Буковині судитимуть чоловіка за порушення правил адміністративного нагляду

новини / Новини України / Війна з Росією
1 260
0

34-річний житель села Давидівці неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів, тому відповідно до ухвали суду, не мав права покидати місце проживання. За самовільне залишення домівки чоловіку загрожує до шести місяців арешту. Наразі правоохоронці повідомили про підозру буковинцю у вчиненні кримінального проступку.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що буковинець, не виконуючи ухвалу Чернівецького окружного суду та перебуваючи під адміністративним наглядом, самовільно покинув домівку. Знаючи про встановлені тимчасові обмеження і заборони, порушник з 25 грудня минулого року та до 1 січня 2023 року не перебував за місцем проживання, та не повідомив про свою відсутність правоохоронців.

Під процесуальним керівництвом Чернівецької оружної прокуратури дізнавачі відділення поліції №2 (м.Кіцмань) Чернівецького районного відділу поліції зібрали достатню кількість доказів протиправної поведінки чоловіка та скерували матеріали кримінального проваджень з обвинувальним актом до суду для розгляду.

Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 395 (Порушення правил адміністративного нагляду) Кримінального кодексу України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
9 915
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
6 592
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
6 086
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
5 092
Школяр із Чернівців, який торік відмовився співати з росіянами, переміг на міжнародному фестивалі
4 469
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
4 020
Підтвердилася загибель зниклого безвісти захисника Віталія Шевчука з Буковини
3 949
Поліг на Луганщині у 2024 році: у Чернівцях попрощаються із захисником Романом Пономаренком
3 635
У мерії Чернівців пояснили, чому на сходах з’явилися плити із зображеннями померлих
3 603
«Оплатила проїзд, а тебе пробачають»: чернівчанин розповів про конфлікт із контролеркою
3 375