У «Чернівціобленерго» закликали ощадливо споживати електрику, щоб повернутися до погодинних графіків

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією
2 595
0

У "Чернівціобленерго" закликали буковинців максимально ощадливо споживати електрику, щоб повернутись до погодинних графіків відключень.

Про це повідомляється в телеграм-каналі компанії.



"Енергосистемі країни завдано 12-й масований ракетний удар. На жаль, є влучання по об'єктах енергетики в п'яти областях. Енергетики працюють над ліквідацією наслідків цієї атаки. Завдяки Силам оборони та превентивним заходам енергетиків, цілісність енергосистеми збережена. Проте, дефіцит потужності доволі суттєвий.

Просимо краян максимально ощадливо споживати електроенергію. Щоб область якнайшвидше могла повернутися до роботи за стабільними погодинними графіками", - повідомили в обленерго.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 769
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
6 483
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
5 782
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
5 314
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
4 062
"Був прихильним до людей": у Чернівцях попрощалися з журналістом і письменником Анатолієм Томківим
3 779
«Був опорою, підтримкою, всім». У Чернівцях попрощалися із воїном Тарасом Винником
3 736
«Циркуль, ти назавжди в наших серцях»: бійці буковинської тероборони – про побратима Віктора Цироніна
3 633
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 560
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
3 398


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.