У низці областей України застосували аварійні відключення світла після атаки РФ

новини / Новини України / Війна з Росією
933
0

У суботу, 14 січня, Росія знову обстріляла об’єкти енергетичної інфраструктури України, наразі наслідки ракетної атаки усуваються.

Про це повідомили у прес-службі "Укренерго".



Зазначається, що сьогодні споживання електроенергії нижче, ніж учора, через потепління та вихідний день. Та все одно зберігається дефіцит потужності. Це - наслідок масованих атак Росії по енергетичній інфраструктурі.

"До всіх областей доведені ліміти споживання, які діють протягом всієї доби – з 00:00 до 24:00. Наразі ліміти перевищені вже в 11 областях, внаслідок чого застосовані аварійні відключення", - йдеться у повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: