Бійці з Чернівців показали, як готуються до відбиття наступу ворога на Харківщині - фото

новини / Новини Чернівців / Війна з Росією
3 706
0

Бійці Чернівецької тероборони, перебуваючи на передових позиціях на Харківщині, продовжують тренувальні стрільби з комплексів, які здатні відбивати наступ важкої броньованої техніки.

Про це йдеться на фб-сторінці 107 окремої бригади Сил територіальної оборони Буковини, пише molbuk.ua




"92 батальйон 107 ОБ ТРО? ? Харківщина❗️Удосконалення навичок наших військових відбуваються неподалік лінії зіткнення.
Тренувальні стрільби з СПГ-9 призначені для відбиття наступу важкої броньованої техніки та ураження живої сили", - йдеться у дописі.

Зазначають, що даний комплекс з бойовим розрахунком 4 осіб здатний переміщатися на великі відстані, швидко змінювати позиції та стримувати ворога на відстані близько 1000 метрів.





Раніше повідомлялося, що військовослужбовці 107 окремої бригади ТРО ЗСУ з Чернівців після російського терору допомагають мешканцям на деокупованій території Харківщини.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Прибирають і дорослі, і діти: як чернівчани допомагають розбирати потрощені квартири - відео, фото
7 232
Завтра попрощаються із двома загиблими від ракетного удару у Чернівцях
6 293
Смертельна ДТП: на Буковині водій збив пішохода та втік із місця
5 705
На Прикарпатті попрощались із загиблим внаслідок російської атаки по Чернівцях
5 045
На відновлення та найнеобхідніше: у Чернівцях оголосили збір для допомоги мешканцям, які постраждали від ракетного обстрілу
3 902
У Чернівцях в пошкодженому будинку вікна забивають фанерою, - фото
3 502
«Віримо, що дитина жива»: на Буковині вже 10 діб шукають 15-річного хлопця
3 212
У Чернівцях мешканці допомагають прибрати пошкоджені квартири
3 164
Небайдужих чернівчан закликають допомогти прибрати наслідки російської атаки
2 970
У селі на Буковині відкрили Алею Слави: згадали загиблих воїнів
2 948