Податкова змусила зареєструватися 1800 підприємців

новини
1 844
0
Новини Буковини

273 рейдові перевірки щодо виявлення нелегальних бізнесменів, які працюють без належно оформлених документів, провели за 4 місяці цього року податківці Буковини. У результаті цих заходів до сумлінних платників приєдналися 1800 буковинців, які зареєстрували свою господарську діяльність. Про це повідомляє відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернівецькій області.

У ході 273 рейдів щодо виявлення нелегальних бізнесменів, які працюють без належно оформлених документів, порушення виявлено у більш, ніж половини дрібних підприємців. Стосовно 115 підприємців складено амінпротоколи. Серед них – два власники майстерень, які підпільно надавали послуги з ремонту автомобілів у с. Бабин Заставнівського та Мамаївцях Кіцманського районів.

Понад 1 мільйон гривень основного платежу та штрафних санкцій нарахували податківці області від початку року фізичним особам, які вдавалися до незаконного використання найманої робочої сили. Загалом до 30 квітня було проведено 85 перевірок, за результатами яких встановлено 80 випадків порушення вимог чинного законодавства щодо оплати праці.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції