Зеленський обіцяє наступні санкції проти тих, хто виправдовує війну

новини / Новини України / Війна з Росією
1 047
0

Президент Володимир Зеленський анонсує наступні санкції щодо осіб, які виправдовують війну Росії проти України.

Про це Володимир Зеленський повідомив у вечірньому зверненні.



"Є проміжний підсумок у роботі щодо багатьох громадян Росії та повʼязаних з нею осіб, які виправдовують війну, допомагають її вести чи оспівують державу-терориста. Сьогодні є перший такий санкційний список – будуть наступні рішення щодо санкцій проти таких осіб. Усі, чий голос звучить в унісон із гуркотом російської артилерії, будуть ізольовані від цивілізованого світу", - зазначає Володимир Зеленський.

Президент також зазначив, що 7 січня світ вкотре зміг переконатися, наскільки брехливі "будь-які слова будь-якого рівня, які звучать із Москви".

"Вони щось там казали про нібито припинення вогню... Але реальність – це російські снаряди, які знову били по Бахмуту та інших українських позиціях. Укотре підтвердилося: тільки вигнання російських окупантів з української землі та ліквідація будь-яких можливостей Росії тиснути на Україну та всю Європу означатиме відновлення тиші, безпеки й миру", - сказав Зеленський.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
"Може, вам дорого, а нам ні": у громаді на Буковині купили мінівен за 2,7 млн
11 969
Депутати Чернівецької міськради після розслідування "МБ" розкритикували стан укриттів у місті
11 398
«Чернівціобленерго» заплатило 1,7 млн грн за послуги фірмі підсанкційних власників з РФ
10 355
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині на 12 грудня
9 618
Кадрові зміни: хто став новим прокурором Буковини та куди подівся попередній
9 584
"Присвятила життя медицині та людям": у Чернівцях померла лікарка медичного центру
9 247
Коли не буде світла: графік відключень на Буковині на 11 грудня
6 769
У Чернівцях рятувальники дістали дворічну дитину з каналізаційного колодязя
5 881
Гірка звістка: стало відомо про загибель воїна з Буковини Тихомира Дониченка
5 734
Дощ, сильний вітер, у горах мокрий сніг: завтра на Буковині зміниться погода
5 097

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.